فیدیبو نماینده قانونی ترانه پدرام و بیش از ۴۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

روی خوش استرس: حقايقی درباره‌ی مفيد بودن استرس و چگونگی تسلط بر آن

نسخه الکترونیک کتاب روی خوش استرس: حقايقی درباره‌ی مفيد بودن استرس و چگونگی تسلط بر آن به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها کافیست اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

واژه­ی «استرس» نه تنها برای مردم معانی متفاوتی دارد، که در مورد انواع آن و تأثیراتش بر انسان و زندگی او نیز اختلاف نظر زیادی وجود دارد. برخی استرس را به­جای احساس اضطراب به­کار می­برند و بعضی دیگر از آن برای بیان حس غمگینی و افسردگی استفاده می­کنند. برخی کلافگی و بی‌قراری خود را استرس می­نامند و بعضی دیگر مشغله­های ذهنی­شان را به آن نسبت می­دهند.
از طرف دیگر هر چند کارشناسان بهداشتِ روان تعریف واضح­تری از استرس داشته و آن­را عامل برهم زننده­ی تعادل زیستی، روانی یا اجتماعی می­دانند ولی در مورد انواع و تأثیرات آن اختلافات قابل توجهی با همدیگر دارند. آن­ها استرس را به مثبت یا خوب (مانند قبول شدن در کنکور یا به دنیا آوردن فرزند) و منفی یا بد (مانند اخراج از کار یا از دست دادن یک عزیز) تقسیم می­کنند و معمولاً عقیده دارند هر دو نوع استرس می­تواند تأثیرات منفی بر سلامتی فرد داشته باشد.
کلی مک­گنیگال در این کتاب سعی کرده علاوه بر ارائه تعریفی به‌روز از استرس، با نگاهی جدی به تأثیرات مثبت یا منفی آن بر انسان نیز بپردازد. نکته­ی قابل توجه این­که برای این کار به­جای استناد به فرضیات تئوریک، به پژوهش‌های تجربی روی آورده و بر اساس آن­ها به این نتیجه رسیده است که بیش از خود استرس، این چگونگی برداشت فرد از استرس است که تعیین کننده­ی نحوه­ی تأثیرش بر سلامتی انسان­هاست.

دانلود کتاب روی خوش استرس: حقايقی درباره‌ی مفيد بودن استرس و چگونگی تسلط بر آن در فیدیبو

۲۳۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۳۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران