کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی انتشارات مجید و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

مبارزه با مرگ پیشه‌ی من است

نسخه الکترونیک کتاب مبارزه با مرگ پیشه‌ی من است به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

کتاب حاضر یکی از بهترین نوشته‌های ‌فرانک جی. اسلوتر است. تم انسانی و آرمان‌های والایی که کمر به خدمت بشریت بسته است، ایجاز در گفتار و توصیف صحنه‌ها، قدرت کلام و چهره‌پردازی‌هایی شگفت و انسان‌های خوب و بدی که در هر جامعه‌ای وجود دارند، همه عواملی است که در قالب داستانی زیبا و پرکشش، کتابی را به‌وجود آورده است که اثرش مدت‌ها در ذهن خواننده باقی می‌ماند.
امریکای پیش‌از جنگ و جامعه‌ی پزشکی آن، دسیسه‌بازی‌ها و نیرنگ‌های طبقه‌ی ثروتمند و سیاست‌باز، و در نتیجه بی‌اعتنا به‌اصول اخلاقی و انسانی، برای تسلط بر حرفه‌ای که شریان حیاتی هر جامعه و هر ملتی به‌شمار می‌رود، موضوع اصلی داستان است. و بافت اصلی و زیربنایی آن، سرگذشت مبارزه‌ها، فداکاری‌ها و از جان گذشتگی‌های عده‌ای انسان‌های پاکباخته و صمیمی است که هدف‌شان نجات جان انسان‌ها، به‌ویژه انسان‌های فقیر و تهیدست از چنگال مرگ و بیماری است، و شعارشان این است: چون هر انسانی حق حیات دارد، پس باید تلاش کرد که هیچ فردی بیهوده و بر اثر سهل‌انگاری جانش را از دست ندهد.
استخوانبندی داستان و تسلسل منطقی پیش‌آمدها، از قدرت توصیفی کاملی برخوردار است، به‌نحوی که در طول ششصد صفحه‌ی کتاب، هیچ‌جا کوچک‌ترین نشانه‌ای از تکرار و پرگوی‌هایی بیهوده به‌چشم نمی‌خورد. ماجراها یکی پس‌از دیگری، با پیوندی منطقی میان‌شان، سیال و روان، به دنبال هم می‌آیند و به آن‌جایی ختم می‌شوند که فلسفه‌ی وجودی‌شان حکم می‌کند.

  • دسته بندی: داستان خارجی
  • ناشر: انتشارات مجید - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 2.94 مگابایت - تعداد صفحات : ۵۹۲ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب مبارزه با مرگ پیشه‌ی من است در فیدیبو

۲۵،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۵،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

یه رمان علمی،نه تنها برای افراد تحصیل کرده پزشکی جذابه بلکه برای افراد خارج از پزشکی هم جذاب و پر محتواست،در حین خوندن یه رمان جذاب کلی چیز برای باز شدن دید خواننده داره.جدا دوستش داشتم لذت بردم و یاد گرفتم.ترجمه هم عالی و روان بود در واقع بوی ترجمه نمیداد که خیلی خوبه
در 1 هفته پیش توسط m.g...oei
ارزش وقت گذاشتن ندارد
در 4 هفته پیش توسط farzin
بد نبود . ولی خیلی پر محتوا نبود .
در 5 ماه پیش توسط فرید مصطفی زادگان
بینظیر ترین رمان علمی ای بود که تابحال خوانده بودم.بینهایت برای پزشکان و دانشجویان پزشکی کتاب جذابیه.همچنین پیراپزشکان و پرستاران و کسانی که حداقل در دبیرستان رشته ی تجربی خواندند. داستان از اوایل یک روند خطی و بی افت و خیز را میگذراند ولی هیچجا حوصله تان سر نمیبرد.بسیار قلم نویسنده و مترجم عزیز شیرین است.توصیف شرایط،افراد و محیط ها به دقت هرچه تمام تر انجام شده.از یک چهارم ابتدایی رمان که میگذرید داستان جلوه ای هیجانی بخود میگیرد.رمان بازگو کننده ی زندگی یک پزشک است.از دوران دانشجویی تا دوران طبابت.و در این بین ماجراهای معالجات و معاینات پزشکی به دقت با کلمات و اصطلاحات تخصصی بازگو میشود.قبل از نتیجه ی نهایی نشانه های بیماری گفته میشود و ذهن خواننده درگیر تشخیص بیماری میشود.و بعد در متن تشخیص پزشک داستان را میخوانید.در کل بشدت رمان تاثیر گذار و خوبی برای من بود.امیدوارم نشر به سخن بزودی به ترجمه ی دیگر آثار ارزشمند این نویسنده عزیز بپردازد.با اشتیاق فراوان منتظر کتاب بعدی هستم.
در 11 ماه پیش توسط محسن تاری