فیدیبو نماینده قانونی انتشارات امیرکبیر و بیش از ۴۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

عقاید یک دلقک

نسخه الکترونیک کتاب عقاید یک دلقک به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها کافیست اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

عقاید یک دلقک یک «من ـ روایت» است، و راوی یک دلقک یک بازیگر پانتومیم.
دلقک ـ مانند دلقک‌های دربارهای اجتماع فئودالی ـ مجاز است حقایق تلخ را با حرکات و کلمات قابل لمس کند و به زبان بیاورد. صورتش سفیدکرده، بی‌حرکت، با چند خط سیاه و چشمان خالی، تمام خصوصیات و شخصیتش را از دست می‌دهد. دلقک خودش، امیدهایش، شادی‌ها و دردهایش را زیر نقاب این صورت سفیدکرده پنهان می‌کند تا بتواند حقایق مسخره را در ظاهر دلقکی نشان بدهد.
رمان بل درعین‌حال یکی از قوی‌ترین داستان‌های عشقی ادبیات جدید است؛ داستان دو انسانی که به این جهت ناکام می‌شوند که یکی از آن‌ها به سنن و عقاید نقلی بیش از دیگری وابسته است. داستانی عشقی که در آن با احساس خصوصیت ابتدایی و سادگی عشق، چشم‌ها برای درک آنچه در اطراف است، آنچه خارج از دنیای دلقک و معشوقه‌اش است، آنچه دروغ و مزورانه است و درعین‌حال فی‌نفسه ترحم‌آور، تیزتر می‌شود. «من ـ روایت» بودن رمان، کشش بی‌اندازۀ آن را به طرز غریبی عمیق می‌کند. زیرا هر کلام، هر آنچه حکایت می‌شود، هر تعمق و نظارت، هر تجربه، فوراً از حکایت محض به واقعه‌ای بی‌واسطه تبدیل می‌گردد.

  • دسته بندی: ادبیات آلمان
  • ناشر: انتشارات امیرکبیر - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 1.9 مگابایت - تعداد صفحات : ۲۷۲ صفحه
  • شابک: 978-964-00-1420-2

دانلود کتاب عقاید یک دلقک در فیدیبو

۱۴۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۱۴۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

بالاخره تمام شد نظرم رو به عنوان شخصی که مطالعه داره و سعی داره هر روز زمان بیشتری صرف مطالعه کنه عرض می کنم , کاملا غیر کارشناسانه متاسفانه با هیچکدام از شخصیت ها انس نگرفتم و این را میگذارم پای تفاوتهای خودم با شخصیتهای داستان نه ضعف نویسندگی البته که تضرع و زاری هانس برایم آشنا و ملموس بود به نظرم آشنایی با آلمان نازی و مذاهب پروتستان و کاتولیک از لازمه های مطالعه این کتاب هست . ترجمه خصوصا در بعضی از صفحات به نظرم بسیار گنگ بود . در یک کلام «عقاید یک دلقک» شرحِ یک روز از زندگیِ دلقکی لامذهب ( به نظرم بیشتر بلا تکلیف ) به نام هانس است هانسِ درمانده و محتاج ... نویسنده به طرز ماهرانه ای در این یک روز به ( روابط موفق و ناموفق , سلیقه ها و علایق , توانایی ها , روابط عاشقانه و ... ) "هانس" از دوران کودکی تا حال می پردازد و در همین لحظات دست به انتقاد می زند . در کل از رمانهایی نیست که در آینده با شعف خاصی به دوستانم پیشنهاد کنم.
در 1 روز پیش توسط رسول آزادوار
دلیل دردامو، بعد تو فهمیدم، همه رو فهمیدم، اما تو رو نه... چه زخمی جا مونده، رو دل وامونده، داره دیوونه میکنه منو، یه عالم خاطره میگم نمیدونست، میگم نمیتونست... خدا کنه میتونست،چرا گذاشت بره؟؟
در 4 روز پیش توسط zan...eza
من دیشب کتاب رو تموم کردم. ولی واقعا وقتم روتلف کردم.... اصولا دوست دارم وقتی کتابی رو میخونم چیزی به معلوماتم اضافه بشه. ولی متاسفانه از یه جایی به بعد فقط خوندمش تا تموم بشه. ولی توصیه میکنم به جای این کتاب خیلی انتخابهای بهتری وجود داره مخصوصا برای کسانی که وقت محدودی دارند...
در 1 ماه پیش توسط Maryam Ghasemi
زیباست و تأثیرگذار و ماندگار
در 1 ماه پیش توسط jam...egh
واقعا نمیتونستم داستان رو درک کنم.شرایط و فضای داستان برام قابل درک و ملموس نبود و حداقل برای من هیچ کششی نداشت.نتونستم تمومش کنم
در 1 ماه پیش توسط زهرا علیزاده