کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی انتشارات صابرین و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

قوانین زبان بدن

نسخه الکترونیک کتاب قوانین زبان بدن به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

این روزها تصویر شما، بیش از هر زمان دیگری، اهمیت دارد و تأثیرگذار است. بنابراین اگر این موضوع را نادیده بگیرید، ظرفیت‌ها و استعدادهای پنهانی شما شناخته نشده و موردتوجه قرار نخواهد گرفت؛ اما اگر تصویر شخصی خود را درست کنید، می‌توانید جایگاه خود را بالاتر برده، قدرتمند شوید و چشم‌انداز روشنی از ترفیع را در برابر خود داشته باشید.
البته قوانین زبان بدن فقط منحصر به تصویر شما نیستند و بخش زیادی از این کتاب به دستورالعمل‌هایی اختصاص یافته که به شما کمک می‌کند دیگران را بهتر و بیشتر درک کنید. با مطالعه روان‌شناسانه ارتباطات متقابل خود، شما می‌توانید درک روشن‌تری از روش‌هایی که اطرافیانتان برای ارسال و دریافت پیام‌های غیرکلامی دارند، به‌دست آورده، مهارت خواندن سفیدی‌های بین خطوط را یاد بگیرید و ارتباطات خود را از نظر روانی گسترش دهید.

دانلود کتاب قوانین زبان بدن در فیدیبو

۲۵،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۵،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

ترجمه روان و بسیار مفید
در 7 ماه پیش توسط ehs...had