کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی انتشارات صابرین و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

پایان‌های ضروری

نسخه الکترونیک کتاب پایان‌های ضروری به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

در این کتاب خواهید دید که به‌پایان‌رسیدن و منقضی‌شدن، بخشی از قاعده هستی است و در زندگی فردی و امور اجتماعی باید با آن روبه‌رو شویم، وگرنه راکد و ایستا می‌مانیم و از بین می‌رویم. پایان‌گرفتن و به انتها رسیدن، بخشی جدانشدنی از زندگی است و کتاب حاضر شما را با انواع گوناگون آن آشنا می‌کند. بی‌تردید تشخیص اینکه چه اموری باید کنار گذاشته شوند، ضامن پیشرفت شما خواهد بود، مانع بسیاری از شکست‌ها و ناکامی‌ها خواهد شد و رنج و پریشانی را از کار و حرفه شما دور خواهد کرد.
ای بسا کارهای بسیاری که کاملاً پیش چشم شما هستند و باید پایان یابند، ولی شما حتی نمی‌دانید چرا باید این کار را بکنید یا چرا خود را از انجام این کار ناتوان می‌بینید. اما با مطالعه این کتاب نه‌تنها یاد می‌گیرید آن‌ها را ببینید و تشخیص دهید، بلکه راهکارهای مؤثری برای مقابله با آن‌ها نیز می‌آموزید. به این ترتیب درمی‌یابید که هنوز جای امیدواری هست و بسیاری از مشکلات کاری مأیوس‌کننده در واقع ناشی از این است که نتوانسته‌اید تشخیص دهید کجا می‌توان امیدوار بود و کجا نمی‌توان؛ یا اینکه نتوانسته‌اید راهکار مناسب برای رسیدن به هدف را بشناسید.

دانلود کتاب پایان‌های ضروری در فیدیبو

۲۵،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۵،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

کتاب خیلی خوبی هست میتونه راه زندگی آدمو عوض کنه میتونه بن بستهایی که سالهاست توش موندیم و تقلا میکنیم را برامون روشن کنه , میتونه باعث برانگیختگی و حرکت بشه ,میتونه یک پایان برای تصمیمهایی که هیچ وقت نمیتونستم بگیریم و همیشه ازش ترس داشتیم باشه,.
در 6 ماه پیش توسط tah...ius
اینا چیه میزارین چهار تا رمان مشهور بزارین ما با خودمون کنار میایم😏
در 8 ماه پیش توسط sha...fmj
کتاب فوق العاده ای
در 9 ماه پیش توسط pan...511
کتاب فوق العاده ای
در 9 ماه پیش توسط pan...511
به یکی از ضروری‌ترین نکات، «پایان دادن» در زندگی و کار اشاره کرده و توصیه می‌کنم مطالعه کنید.
در 10 ماه پیش توسط ریحانه وحیدیان