کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی دفتر نشر فرهنگ اسلامی و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

اتو دوست مهربان (نسخه PDF)

نسخه الکترونیک کتاب اتو دوست مهربان (نسخه PDF) به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

آخرای پاییز، یک روز صبح با مادرم در ایستگاه، منتظر اتوبوس ایستتاده بودم. آن روز امتحان علوم داشتم. عجله داشتم زودتر به مدرسه برسم. باران کم‌کم شروع شد. مادرم چتر را باز کرد و بالای سر خودش و من گرفت. سرم را پایین انداخته بودم و دلشوره داشتم تا زودتر اتوبوس برسد. یک دفعه صدای مسافرها را شنیدم که می‌گفتند:«اتوبوس آقای مهربان آمد».
سرم را بلند کردم. اتوبوس دو طبقۀ نارنجی رنگ از دور می‌آمد. به اتوبوس چشمک زدم و خندیدم. اتوبوس هم به من چشمک زد و خندید. همین که سوار شدیم، دویدم طرف راه‌پله‌ها که پشت صندلی راننده بود، تا مثل همیشه بروم طبقه دوم اتوبوس. دستم را به نرده‌ها گرفتم تا از پله‌ها بروم بالا، به پله سوم رسیده بودم که ناگهان یکی از میله‌های نردۀ راهپله‌ها کنده شد و افتاد کف اتوبوس و صدای بلند افتادن آن در اتوبوس پیچید.

دانلود کتاب اتو دوست مهربان (نسخه PDF) در فیدیبو

۲۵،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۵،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران