کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی انتشارات صابرین و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

نوزاد جدید در راه است: راهنمایی، برای خواهر و برادر بزرگ‌تر

نسخه الکترونیک کتاب نوزاد جدید در راه است: راهنمایی، برای خواهر و برادر بزرگ‌تر به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

انتظار برای از راه رسیدن یک بچۀ جدید، دوران هیجان‌انگیز و شگفت‌آوری است. اما از نظر یک کودک در آن خانواده، این دوره می‌تواند کمی استرس‌زا و همراه با تردید و بلاتکلیفی باشد. بزرگ‌ترها باید این پریشانی را در کودک تشخیص داده و به او کمک کنند تا دوباره حس دوست داشته شدن و امنیت داشته باشد.
بیشتر بچه‌های کوچک، درک درستی از زمان ندارند. تصور ِ هشت یا نه ماه، برای آن‌ها سخت و مبهم است. پس باید با زبان خودشان با آن‌ها صحبت کنید. به‌طور مثال: «بچه زمانی از راه می‌رسد که هوا دوباره گرم و آفتابی شده باشد». یا «زمانی که مدرسه‌ها تعطیل شوند، خواهر کوچکت هم به‌دنیا می‌آید». یا «برادر کوچکت همراه با عید از راه می‌رسد».
زمانی که یک خانواده منتظر به دنیا آمدن کودک جدیدی هستند، خیلی چیزها باید عوض شود. به‌همین دلیل، نباید تغییرات عمدۀ دیگری در زندگی فرزند بزرگ‌تر به‌وجود آیند، خصوصاً آن‌هایی که می‌شود به زمان دیگری موکول شوند. مثلاً تا جایی که امکان دارد، اتاق خواب کودک را عوض نکنید یا در چیدمان آن دست نبرید.
اگر عادات و کارهای روزمره حتی کوچک‌ترین و پیش‌پا افتاده‌ترین‌شان به حالت همیشگی ادامه پیدا کند؛ پذیرش فرزند تازه، آسان‌تر و طبیعی‌تر می‌شود.

دانلود کتاب نوزاد جدید در راه است: راهنمایی، برای خواهر و برادر بزرگ‌تر در فیدیبو

۲۵،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۵،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران