در صورتی که از فیدیبو کد هدیه دریافت کرده‌اید، اینجا را کلیک کنید.

۵,۰۰۰ تومان
3.50 $

درباره کتاب

صدای مادربزرگ طنین آرامی داشت مثل اینکه از زیرزمین یا از درون یک جعبه بیرون بیاید. اما پیرزن هنوز حرفش تمام نشده بود: «ما درست هفتادو دو سال دیگر همدیگر را خواهیم دید و در آن زمان تو پاسخگو خواهی بود.»
ناگهان نووا خسته شد. خب پیچیدن در سحر و جادوی زمان کار دشواری است. اتاق می‌چرخد و مادربزرگ می‌خندید؛ خنده‌ای کودکانه، بسیار کودکانه که مناسب بانویی در این سن و سال نبود. اما ناگهان سرش را به پشتی صندلی چسباند و طوری لم داد که گویی آماده‌ی مردن شده باشد، اما بعد با صدایی بلند و نالان طوری که گویی خود نوواست که می‌خواست خود را در دنیای ساحران، معرفی کند خواند: «همه‌ی پرنده‌ها... همه‌ی پرنده‌ها! توکای سیاه، سهره و سار... همه‌ی دسته‌های پرندگان... همگی اینجا هستند... و با خود خوشبختی و برکت آورده‌اند!»

نظرات کاربران

اگر با متن کودکانه کتاب کنار بیایید، بد نیست.
در 2 ماه پیش توسط Ham...man
سلام. نظر من در مورد کتاب نیست. در مورد دسته بندی کتاب نظر داشتم. همین نویسنده رو در نظر بگیرین، از سایت که اسم کوچیکشو میزنی چهارتا میاره. هرکدوم هم دوسه تا کتاب. درحالیکه باید همه ی اینا رو توی یه نویسنده دسته بندی کرد. من قبلا پیشنهاد داده بودم یه قسمت نویسندگان برتر ایجاد کنین متاسفانه توجهی نشد هیچ از اینجور مشکلات هم هست که آدم رو سرگردون میکنه
در 2 ماه پیش توسط بهزاد نعمتی