کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی انتشارات امیرکبیر و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

دود سیگار: تازه‌های علمی در تعدیل آسیب‌های ناشی از دود سیگار

نسخه الکترونیک کتاب دود سیگار: تازه‌های علمی در تعدیل آسیب‌های ناشی از دود سیگار به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

این کتاب از اجرای طرح «نقش تغذیه، داروها و عوامل محیطی در تعدیل آسیب‌های ناشی از دود سیگار بر سلامت انسان» که در مرکز تحقیقات بیوشیمی‌ و بیوفیزیک دانشگاه تهران به مدت دو سال به اجرا درآمد و حاصل آن یازده مقالۀ ترویجی با رویکرد نو در نشریۀ ماهنامۀ رازی به چاپ رسید، منتج شده است. رویکرد این کتاب آگاهی‌رسانی به افرادی است که سیگار مصرف می‌نمایند، و در این کتاب زیان‌های مصرف سیگار هشدار داده شده و راه‌های تعدیل و جلوگیری از زیان‌های آن توضیح داده شده است. برای نگارش هرکدام از فصول مطالعات وسیعی صورت گرفته و دارای منابع و مآخذ علمی‌گسترده می‌باشد. سعی شده است که نوآوری و مطالب نو در نگارش کتاب مورد توجه قرار گیرد تا موضوعات برای هموطنان عزیز تکراری نباشد. امید داریم این کتاب که حاوی مطالب بسیار مفید علمی روزآمد است برای خوانندگان بویژه افرادی که سیگار مصرف می‌نمایند مفید واقع شود، و مطالب آن موجب فرهنگ‌سازی در جامعه گردد.

دانلود کتاب دود سیگار: تازه‌های علمی در تعدیل آسیب‌های ناشی از دود سیگار در فیدیبو

۲۵،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۵،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران