کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی دفتر نشر فرهنگ اسلامی و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

روشهای تربیتی پیامبر اکرم (ص)

نسخه الکترونیک کتاب روشهای تربیتی پیامبر اکرم (ص) به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

شناخت فلسفه تربیتی رسول اعظم محمد مصطفی(ص) در زمینه مسائل ارزشی (خیر و شر...) دست‌اندرکاران تربیت و افراد انسانی را یاری می‌رساند تا مسائل مربوطه به‌ هدایت و راهنمایی افراد که مرتبط با سعادت دنیا و آخرتشان می‌باشد را شناسایی نمایند و شناسایی مسائل اخلاقی بر اساس سنت و فلسفه رسول اکرم(ص) و هماهنگ با خواستها، نیازها و تمایلاتی که مطابق با فطرت انسانی است به افراد کمک می‌کند تا با آگاهی و بینشی جامع نسبت به ارزشها و عمل به آنها دارای ایمان و اعتقادی محکم و استوار گردند و در پرتو ایمان به ارزشهای مطابق با فطرت به تهذیب و تزکیه خویش بپردازند و در پناه این تزکیه و ایمان به کمال والای انسانی برسند، زیرا انسان کمال طلب است و مسائلی را که مطابق با فطرتش باشد با میل می‌پذیرد و این میل‌ و رغبت او را به سرمنزل مقصود که همانا قرب رضوان‌الهی است رهنمون می‌شود.
بنابراین با شناخت، نسبت به فلسفه تربیتی نبی‌خدا(ص) زمینه و محیط مساعد جهت رشد و تعالی افراد و تسهیل‌سازی جریان تربیت فراهم می‌گردد و افراد آن‌گونه که شایسته است تربیت می‌شوند و به اهداف نهایی تعلیم و تربیت اسلامی دست می‌یابند.
مجموعه حاضر در سه فصل بر اساس مباحث فلسفه تربیت تنظیم شده و در پایان هر فصل دلالتهای تربیتی آن فصل آمده است.

دانلود کتاب روشهای تربیتی پیامبر اکرم (ص) در فیدیبو

۲۵،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۵،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران