کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی نوین کتاب گویا و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

چنین گفت زرتشت - نسخه صوتی

نسخه الکترونیک کتاب صوتی چنین گفت زرتشت - نسخه صوتی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب صوتی:

🔶🔸 با وارد کردن کد تخفیف 4u می‌توانید این کتاب را با 20٪ تخفیف خریداری کنید. 🔸🔶
برای شناساندن و معرفی «چنین گفت زرتشت» مراجعه به دیباچه اثر به قلم مترجم نام آشنا و معاصر، داریوش آشوری، می-تواند بی‌تردید بهترین راه باشد؛ چرا که به قول وی داستان کوشش دراز سی و اندی ساله‌اش برای جذب و فهم جانمایه اندیشه‌ی این کتاب و گنجانیدن آن در قالب زبانی پارسی، کوششی است برای از آن خود کردن کتاب که اگرچه از زبان پیام آور ایرانی سخن می‌گوید، اما مایه‌ی اندیشگی آن از فضا و جهانی می‌آید که ما با ژرفنای آن بیگانه‌ایم و آن جهان مدرن اروپایی و تکیه گاه آن دستاورد تمامی میراث اندیشه و ایمان اروپایی‌ست. از یونان باستان تا قرون وسطی و اروپای مدرن سده نوزدهم، کتابی که تمام میراث فلسفه وکلام و علم اروپایی در آن به زبان رمز و تمثیل و ایماژ شاعرانه به سخن در می‌آید و در عین حال با تمامی این میراث سرستیز دارد و در پی آینده‌ی دیگری است برای انسان و می‌خواهد جهان و انسان دیگری بنا کند.
در مقام پاسخگویی به کنجکاوی خوانندگان ایرانی ذکر یکی از نکات بسیار مهم، وجود نام زرتشت بر این کتاب است. در اینجا می‌توان گفت که زرتشت در این کتاب یک شخصیت نمادین است که نیچه از زبان او، که زبان شاعرانه و پیامبرانه و حکیمانه است، معنا و ماهیت هستی و نسبت انسان را با آن از دیدگاه خود باز می‌گوید که البته برای فهم بیشتر این اثر خواندن آثار دیگر نیچه نیز ضروری می‌نماید. به گمان مترجم کتاب، «چنین گفت زرتشت» از جمله کتاب‌هایی است که اگر کسی با آن، چنان که باید سر کند یعنی جانمایه‌ی اندیشه‌ی آن را زندگانی کند، نقش شگرف بر روح و روان آدمی می‌گذارد، زیرا سر و کار آن با جان آدمی است، این گونه کتاب‌ها نه کتاب معلومات‌اند که عقل آدمی را خوراک دهند و نه ادبیات که حس و عاطفه را برانگیزانند؛ بلکه جان آدمی را بیدار می‌کنند و با آن به سخن درمی‌آیند. در این راستا این کتاب، کتابی است که می‌توان عمری را با آن سر کرد، به آن عشق ورزید، پیوسته به آن روی آورد و از آن گریخت اما کسی که جان‌اش با جان کلام آن درآمیخت دیگر به سختی می‌تواند از دایره نفوذ آن بیرون گریزد.
اما نکته آخر اینکه این کتاب، به ویژه به سبب روح شاعرانه و زبان شاعرانه‌اش و نیز نام زرتشت، درمیان جوانان، هواخواهان بسیار داشته و دارد ولیکن به آنانی که هنوز نمی‌دانند خواندن چنین کتابی یعنی چه و آن را چگونه باید خواند، باید گفت این یک اثر فلسفی یا ادبی به معنای عرفی آن نیست، بلکه کتابی است از یک جان شعله‌ور که با ژرف‌ترین مسائل انسان و جهان و روان و تاریخ سر و کار دارد و تا کسی خود را به روی آن نگشاید و در افق جان با آن همنوا نشود، خود را به روی او نخواهد گشود و فهم این اثر و معنای غایی آن جز با آشنایی با تاریخ فلسفه و علم و دین و سرگذشت «جان» اروپایی تا به امروز ممکن نیست. خلاصه، این کتابی نیست که بشود مانند یک دفتر شعر خواند و با آن «حال کرد». حال را با این کتاب کسی تواند کرد که به معنای تو در توی «قال» آن راه برد.
باشد که چنین بادا

  • دسته بندی: کتاب‌صوتی ، ادبیات
  • ناشر: نوین کتاب گویا - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 1185.55 مگابایت - تعداد صفحات : ۰ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب صوتی چنین گفت زرتشت - نسخه صوتی در فیدیبو

۲۵،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۵،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

لطفا نسخه الکترونیکی رو هم بذارید
در 3 هفته پیش توسط yal...our
سلام.اگه میشه نسخه غیر صوتی شم بزارین
در 2 ماه پیش توسط Benyamin mogaddam
کتاب صوتی از کتاب های فروید هم بذارین لطفا ممنون
در 3 ماه پیش توسط فایزه شفیعی
اثری بی بدیل و یگانه از هوشممدترین و دلیرترین اندیشمند جهان.پتکی بر اندیشه های مغاکی و آغوشیدن حقیقت عریان
در 6 ماه پیش توسط اهورا هاشمیان
سلام ببخشید من یه سوال داشتم که جوابشو خیلی سریع میخوام دوستان لطفا اگه کسی میدونه بگه من میخوام برای یکی از دوستام این کتابو بخرم ولی نمیدونم اون نرم افزار فیدیبو رو داره یا نه اگه نداشته باشه بدستش میرسه؟
در 7 ماه پیش توسط pariya haseli