کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی انتشارات مینوفر و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

اعتماد به نفس در ۲۱ روز: راهنمای عملی افزایش اعتماد به نفس همراه با تست اعتماد به نفس

نسخه الکترونیک کتاب اعتماد به نفس در ۲۱ روز: راهنمای عملی افزایش اعتماد به نفس همراه با تست اعتماد به نفس به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

چرا این کتابچه را برای مطالعه انتخاب کردید؟ اعتماد به نفس در ۲۱ روز، چرا این عنوان برایتان جالب بود؟ افزایش اعتماد به نفس چه اهمیتی دارد؟

شاید بگویید: اعتماد به نفس یکی از عناصر مهم در رسیدن به موفقیت است، آدم‌هایی که اعتماد به نفس دارند راحت‌تر به هدف‌هایشان می‌رسند، مورد توجه دیگران قرار می‌گیرند، استرس و اضطراب کمتری را تجربه می‌کنند و...
بله همین طور است. ما در روابطمان با دیگران، در امتحانات مدرسه و دانشگاه، موقع ارائه کنفرانس در کلاس درس، سخنرانی در یک جمع، جست و جوی کار و....حتی مراسم خواستگاری بدجوری به اعتماد به نفس نیاز داریم.
شما موضوع خوبی را برای مطالعه انتخاب کرده‌اید، تبریک می‌گویم. در این کتابچه با روش‌های سازمان یافته افزایش اعتماد به نفس آشنا می‌شوید.
راستی، در پایان این کتاب یک تست استاندارد اعتماد به نفس ارائه داده‌ایم. می‌توانید قبل از مطالعه و بعد از مطالعه از خودتان تست بگیرید و ببینید وضع اعتماد به نفستان چگونه است؟!

دانلود کتاب اعتماد به نفس در ۲۱ روز: راهنمای عملی افزایش اعتماد به نفس همراه با تست اعتماد به نفس در فیدیبو

۲۵،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۵،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

عالی
در 2 ماه پیش توسط nai...a92