کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی نشر نی و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

تغییر ذهن‌ها: هنر و علم تغییر ذهن خود و دیگران

نسخه الکترونیک کتاب تغییر ذهن‌ها: هنر و علم تغییر ذهن خود و دیگران به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

کتاب‌ها می‌توانند معرف خودشان باشند. این کتاب از چند جهت ویژگی‌های تغییر ذهن را که عرضه آن‌ها هدف کتاب است، در خود نهفته دارد. نوع کتابی که در ابتدا فکر می‌کردم در حال نوشتن آن‌ام چیز دیگری بود، ولی به‌ناچار فکرم را تغییر دادم و سرانجام کتاب دیگری پدید آمد. همان‌طور که اغلب هم اتفاق می‌افتد، این تغییر به‌صورت نامحسوس و تقریبا ناخودآگاه اتفاق افتاد، ولی سرانجام خودآگاهانه شد. مابقی کار آسان بود.
بگذارید توضیح دهم. من هم مانند بسیاری از دانشگاهیان که چند دهه به‌کار تحقیق اشتغال داشته‌اند، در کارهای متعددی شرکت داشته‌ام. سال‌ها درباره هوش، خلاقیت، رهبری، تدریس، یادگیری، اصلاح مدرسه و اخلاق مطالعه کرده‌ام و هر یک را از دیدگاه روان‌شناسی‌شناختی مورد بررسی قرار داده‌ام. در اواخر دهه ۱۹۹۰، یکی از ویراستاران انتشارات دانشکده بازرگانی دانشگاه هاروارد از من خواست که اگر مایلم، درباره ایده‌هایم برای مخاطبان رشته بازرگانی کتابی بنویسم. ابتدا کمی مردد بودم اما بعد به این پیشنهاد علاقه‌مند شدم. توافق کردیم که هر یک از موضوعات بالا را با در نظر گرفتن مسائلی که افراد در دنیای شرکت‌های تجاری با آن روبه‌رو هستند، بررسی کنم.

دانلود کتاب تغییر ذهن‌ها: هنر و علم تغییر ذهن خود و دیگران در فیدیبو

۲۵،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۵،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

لطفاً گزینه خرید خود کتاب رو هم بزارید ... من خیلی کتابا رو میبینم اینجا و کتاب واقعیش رو میخوام و گاهی وقتا بعضی جاها ندارن اون کتابا رو 🙄
در 8 ماه پیش توسط ma....376
ترجمه افتضاحی داره و انگار متن رو توی گوگل ترنسلیت ترجمه کرده و بدونه حتی یکبار بازبینی ،جملات رو عینا کپی کرده توی متن کتاب لطفا منصف باشید و پول پرداخت شده رو به حسابم برگردونید
در 8 ماه پیش توسط علی رضایی
فیدیبو فرمت کتاب هایی که برای فروش میذاری را لطفآ مشخص کن العان فرمت این کتاب چیه؟ PDF؟ پاسخ: سلام کتابهایی که فرمت‌ آنها PDFباشد در عنوان آنها نوشته شده(نسخه PDF) در غیر این صورت کتابهاepub هستند.
در 11 ماه پیش توسط shervin kakavand
خوبه
در 11 ماه پیش توسط علی زیدی
بسیار مشمئز کننده!! در ردیف کتابهای ترامپی!! چرا امثال ترامپ دیوانه باید به ما درس اخلاق و روانشناسی بدهند؟ چه شده‌ایم و به کجا میرویم که داستان زندگی تاچر نئولیبرال و بوشِ ... باید برای ما درس اخلاق و زندگی داشته باشد و الگو شود؟؟ چرا؟ چرا؟ چرا؟ از نشر نی بعید بود!
در 12 ماه پیش توسط beh...353