کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی نشر آموت و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

تابستان آن سال

نسخه الکترونیک کتاب تابستان آن سال به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

جک بدون اینکه بداند کجاست، از خواب بیدار شد و نگاهی به دور و اطرافش انداخت. چیزی احساس نمی‌کرد و حتی مطمئن نبود که هنوز نفس می‌کشد یا نه.
من مرده‌ام؟ یعنی همین بود؟
جکی همان‌طور که خودش را روی تخت کنار دست پدرش سُر می‌داد، گفت: «پاپ. پاپ.» جک برگشت و گونه‌های گوشتالو و چشم‌های قهوه‌ای روشن او را دید.
جک موهای ضخیم و پرپشت پسرش را نوازش کرد. موهای خودش هم همین‌قدر ضخیم و پرپشت بود؛ تا اینکه بیماری حتی این را هم از او گرفت. جکی سعی کرد از روی کنجکاوی لوله اکسیژن را از داخل بینی پدرش بیرون بکشد؛ اما او دست پسرش را به سمت دیگری هدایت کرد و دست او را میان دست‌های خود گرفت.
لیزی با داروهای جک آمد تو و آن را داخل سرم تزریق کرد. سرم نیازهای غذایی و آبی جک را تأمین می‌کرد. در حال حاضر نمی‌توانست غذاهای جامد بخورد.
لیزی به او گفت: «همین الان بچه‌ها را رساندم مدرسه.»
جک گفت: «میکی؟»
لیزی شکلک درآورد. تابستان سال آینده دخترشان، میشل، شانزده ساله می‌شد و از زمان نوجوانی همین‌طور سرکش بود. او به‌شدت درگیر نوازندگی گیتار بود و روی آهنگ‌سازی و موسیقی کار می‌کرد، شلخته‌وار لباس‌های دم‌دستی می‌پوشید و شب‌ها یواشکی از خانه می‌زد بیرون، بی‌آنکه توجهی به کتاب‌های درسی‌اش بکند. لیزی گفت: «دست‌کم سروکله‌اش برای امتحان حساب پیدا شد. تصور می‌کنم درخواست بی‌جایی بود اگر توقع داشتیم در امتحان قبول شود. وجه مثبت قضیه این است که در درس «نظریه موسیقی» نمره الف گرفت.»

  • دسته بندی: داستان خارجی
  • ناشر: نشر آموت - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 2.08 مگابایت - تعداد صفحات : ۴۱۶ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب تابستان آن سال در فیدیبو

۲۵،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۵،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

داستانی پر کشش و جذاب اما سطحی مثل یک سریال کتاب خیلی جذابیه و ادم رو رها نمیکنه اما داستانش کاملا قابله حدسه و باعث تفکر انسان نمیشه
در 7 ماه پیش توسط mch...n99
داستان جالب و پرکششی بود ، رابطه پدر و دختر نوجوان زیبا به تصویر کشیده شده بود .
در 8 ماه پیش توسط sa7...159
داستان قشنگی بود. اوایل داستان خیلی غمگین و ناراحت کنندست اما بتدریج امید بیشتر و بیشتر میشد و با لبخندشیرینی داستان به پایان می رسه
در 10 ماه پیش توسط sheema ban
عالیه کتاب داستانی سرشار از عشق و از خودگذشتگی یک جورایی کتاب با من پیش از تو برابری می کنه
در 11 ماه پیش توسط gol
داستانی خواندنی
در 12 ماه پیش توسط سهیل ورشوی