فیدیبو نماینده قانونی انتشارات امیرکبیر و بیش از ۳۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

آشنایی با سند چشم‌انداز

کتاب آشنایی با سند چشم‌انداز

نسخه الکترونیک کتاب آشنایی با سند چشم‌انداز به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها کافیست اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصبکنید.

۷۰٪ تخفیف برای خرید اولی ها با کد: digikala9

درباره کتاب آشنایی با سند چشم‌انداز:

دنیای معاصر را عصر «‌ارتباطات و اطلاعات»‌ و «‌دوره تصمیم‌گیری‌های راهبردی (استراتژیک) و هوشمندانه» ‌می‌خوانند؛ روزگاری که تحولات، سرعت بیشتری گرفته است و در این «‌گذار عجولانه»‌، همه‌روزه فرایند‌ها و سامانه‌های بی‌شماری از گردونه فناوری خارج می‌شوند. به دلیل ماشین‌زدگی، انسان به‌تدریج از حوزه «‌انسان‌ بودن» خارج می‌شود و همانند ماشین، بدون اخلاق و عاطفه در مسیر منافع تولید قرار می‌گیرد. در این میان، انسان مسلمان باید متوجه مسیر اصلی‌اش: «‌صراط مستقیم» ‌باشد؛ چون نمی‌تواند بدون اخلاق و معنویت به آینده‌ای ایده‌آل برسد و معلوم نیست سر از کدام «‌نا‌کجا‌آباد» ‌در‌آورد. آنجا که فناوری غوغا می‌کند و انسان همه چیز هست جز انسان؟!
در این زمانه دیجیتالی که از سر و روی آن فناوری می‌بارد، برای اینکه از قافله درنمانیم می‌باید پابه‌پای تمام نهاد‌ها و سازمان‌های فناوری‌محور و بازیگران فعال «‌عصر اطلاعات»، ‌در حرکت و تکاپو باشیم. باید همگی به صحنه بیاییم تا با رقابت جدی و عملی، آینده را آگاهانه تحقق ببخشیم. آینده‌ای روشن، آرمانی، ایرانی و اسلامی، که دور از دسترس هم نیست.

چرا فیدیبو؟


خرید کتاب با بیش از ۵۰ درصد تخفیف.
در محتویات کتاب جستجو کنید.
نوع و اندازه فونت کتاب را تغییر دهید.
پس زمینه کتاب را برای مطالعه در شب یا نور کم تنظیم کنید.
کنار صفحه‌ها یادداشت بگذارید و بخش‌های مهم را هایلایت کنید.

اپلیکشن و نرم افزار کتابخوان فیدیبو
Fidibo iOS
Fidibo Android
Fidibo Windows

۱۳۰۰۰+

کتاب

در شبکه بزرگ دوستداران کتاب فیدیبو به دوستانتان کتاب هدیه دهید ونظرات دیگران را درباره جدیدترین و پرطرفدارترین کتاب‌ها بخوانید

۱،۵۰۰،۰۰۰+

دانلود رایگان اپلیکیشن

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۳۰۰+

ناشر

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت خود، کتاب های بهترین ناشران ایرانی را قانونی بخوانید

کسانی که کتاب آشنایی با سند چشم‌انداز را از فیدیبو خریده‌اند، کتاب‌های زیر را نیز خریده‌اند.