فیدیبو نماینده قانونی انتشارات کویر و بیش از ۳۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

آخرالزمانی در همين نزديكی: مجموعه مقالات دكتر احمد صدری

کتاب آخرالزمانی در همين نزديكی: مجموعه مقالات دكتر احمد صدری

نسخه الکترونیک کتاب آخرالزمانی در همين نزديكی: مجموعه مقالات دكتر احمد صدری به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها کافیست اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصبکنید.

۷۰٪ تخفیف برای خرید اولی ها با کد: digikala9

درباره کتاب آخرالزمانی در همين نزديكی: مجموعه مقالات دكتر احمد صدری:

در این سوی جهان، بازار مقایسه شرق و غرب همیشه سکه بوده است: این خود را در آینه خیال از فرق سر تا ناخن پا غربیِ آراسته دیده و آن، لوای غرب‌ستیزی برافراشته است. امروز هم متاع شرق و غرب بی‌مشتری نیست: یکی با جزمِ فلسفی، پذیرش مفاهیم غربی چون جامعه مدنی و آزادی‌های فردی را پیش‌فرض هرگونه توسعه اجتماعی و اقتصادی شرق می‌داند و دیگری به ضرس قاطع، شرق را از جهانگشایی و استثمار و سایر گناهان کبیره تنزیه و غرب را از بیخ جهانخوار و استعمارگر می‌نامد. گاه به سودای یافتن راهی میان مسجد و میخانه سراغ امر بین‌الامرین شرق و غرب را می‌گیریم و گاه از سویدای دل هر دو را نفی می‌کنیم. در این شلوغی بازار مدح و قدح، کمتر کسی از واحد مبادله این معانی و مخرج مشترک آنها می‌پرسد. کم‌اند آنها که در خودِ مقولات «شرق» و «غرب» تأمّل کنند، چه رسد به تردید.

چرا فیدیبو؟


خرید کتاب با بیش از ۵۰ درصد تخفیف.
در محتویات کتاب جستجو کنید.
نوع و اندازه فونت کتاب را تغییر دهید.
پس زمینه کتاب را برای مطالعه در شب یا نور کم تنظیم کنید.
کنار صفحه‌ها یادداشت بگذارید و بخش‌های مهم را هایلایت کنید.

اپلیکشن و نرم افزار کتابخوان فیدیبو
Fidibo iOS
Fidibo Android
Fidibo Windows

۱۳۰۰۰+

کتاب

در شبکه بزرگ دوستداران کتاب فیدیبو به دوستانتان کتاب هدیه دهید ونظرات دیگران را درباره جدیدترین و پرطرفدارترین کتاب‌ها بخوانید

۱،۵۰۰،۰۰۰+

دانلود رایگان اپلیکیشن

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۳۰۰+

ناشر

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت خود، کتاب های بهترین ناشران ایرانی را قانونی بخوانید

کسانی که کتاب آخرالزمانی در همين نزديكی: مجموعه مقالات دكتر احمد صدری را از فیدیبو خریده‌اند، کتاب‌های زیر را نیز خریده‌اند.