فیدیبو نماینده قانونی گروه انتشاراتی ققنوس و بیش از ۳۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

استنفورد ۷۸... زیبایی‌شناسی امر روزمره

کتاب استنفورد ۷۸... زیبایی‌شناسی امر روزمره

نسخه الکترونیک کتاب استنفورد ۷۸... زیبایی‌شناسی امر روزمره به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها کافیست اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصبکنید.

۷۰٪ تخفیف برای خرید اولی ها با کد: digikala9

درباره کتاب استنفورد ۷۸... زیبایی‌شناسی امر روزمره:

در تاریخ زیبایی‌شناسی غرب گستره موضوعاتی که مورد توجه قرار گرفته‌اند از اشیا و پدیده‌های طبیعی، سازه‌ها، اشیای مفید و اعمال آدمیان تا آنچه امروزه هنرهای زیبا شمرده می‌شود گسترده است. اما از قرن نوزدهم این گفتمان [یعنی گفتمان زیبایی‌شناسی غرب] به طور روزافزون بر هنرهای زیبا متمرکز شده است. این محدود شدنِ گستره توجه با اهمیت نظریه نگرش زیبایی‌شناختی در زیبایی‌شناسی مدرن همسو نبود، نظریه‌ای که طبق آن عملاً محدودیتی برای آنچه می‌تواند منبع تجربه زیبایی‌شناختی شود وجود ندارد. گرایش به یکی دانستن زیبایی‌شناسی و فلسفه هنر در زیبایی‌شناسی قرن بیستم رونق گرفت، به‌ویژه درون سنت انگلیسی‌ـ آمریکایی.
در نیمه دوم قرن بیستم با پا گرفتنِ دوباره دلبستگی به طبیعت و محیط زیست و به دنبال آن کندوکاو در هنرهای مردم‌پسند، این گستره کم و بیش محدود زیبایی‌شناسی به‌دفعات زیر سؤال رفت. زیبایی‌شناسی روزمره به این روندِ گسترده‌تر کردنِ گستره‌اش از راه گنجاندن اشیا و رخدادها و فعالیت‌هایی که زندگی روزمره مردم را می‌سازند ادامه می‌دهد. اما دقیق‌تر آن است که این تحول تازه را نه گشودن عرصه‌ای نو، که برگرداندن گستره زیبایی‌شناسی به جای اول خود بدانیم.
افزون بر این، بیرون از جهان غرب، سنت‌های فرهنگی بسیاری دلمشغول زیبایی‌شناسی زندگی روزمره‌اند، هرچند در قالب نظریه‌های زیبایی‌شناختی تدوین نشده‌اند.

چرا فیدیبو؟


خرید کتاب با بیش از ۵۰ درصد تخفیف.
در محتویات کتاب جستجو کنید.
نوع و اندازه فونت کتاب را تغییر دهید.
پس زمینه کتاب را برای مطالعه در شب یا نور کم تنظیم کنید.
کنار صفحه‌ها یادداشت بگذارید و بخش‌های مهم را هایلایت کنید.

اپلیکشن و نرم افزار کتابخوان فیدیبو
Fidibo iOS
Fidibo Android
Fidibo Windows

۱۳۰۰۰+

کتاب

در شبکه بزرگ دوستداران کتاب فیدیبو به دوستانتان کتاب هدیه دهید ونظرات دیگران را درباره جدیدترین و پرطرفدارترین کتاب‌ها بخوانید

۱،۵۰۰،۰۰۰+

دانلود رایگان اپلیکیشن

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۳۰۰+

ناشر

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت خود، کتاب های بهترین ناشران ایرانی را قانونی بخوانید

کسانی که کتاب استنفورد ۷۸... زیبایی‌شناسی امر روزمره را از فیدیبو خریده‌اند، کتاب‌های زیر را نیز خریده‌اند.