فیدیبو نماینده قانونی انتشارات طلایه و بیش از ۳۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

برای زندگی خود وقت بگذارید

کتاب برای زندگی خود وقت بگذارید

نسخه الکترونیک کتاب برای زندگی خود وقت بگذارید به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها کافیست اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصبکنید.

۷۰٪ تخفیف برای خرید اولی ها با کد: digikala9

درباره کتاب برای زندگی خود وقت بگذارید:

نویسنده کتابهای پرفروش نیویورک تایمز یک برنامه هفت مرحله ای الهام بخش و عملی برای کمک به خلق زندگی دلخواه تان ارائه می دهد.
برنامه شریل ریچاردسون حاوی تمرینات، آزمونها و داستانهای شخصی مفیدی می باشد که به شما نشان خواهد داد چگونه کنترل زندگی خود را بدست بگیرید و تصمیمات آگاهانه ای در مورد آینده ای که دوست دارید خلق کنید اتخاذ کنید. برای زندگی خود وقت بگذارید و زندگی دلخواه خود را تجربه کنید.
شریل ریچاردسون یک زن خردمند و دوست داشتنی می باشد. توصیه های او در عین فوق العاده بودن، سرگرم کننده و خواندنی می باشند «ماریان ویلیامسون، نویسندۀ بازگشت به عشق»
شریل ریچاردسون یک متخصص سبک زندگی می باشد که به افراد پرمشغله جهت دست یابی به موفقیت شغلی بدون لطمه زدن به کیفیت زندگیشان کمک می کند. به عنوان یک سخنران حرفه ای شریل برنامه هایی برای دانشگاهها، شرکت ها و انجمنهای حرفه ای طراحی و ارائه داده است. کار او به طور گسترده توسط وسایل ارتباط جمعی از جمله برنامۀ اپرا وینفری و نیویورک تایمز پوشش داده شده است.
قدم اول:
اگر فکر می کنید که «خودخواه» کلمه بدی است یاد بگیرید که مراقبت از خود افراطی را اعمال کنید و خود را در اولویت اول قرار دهید. هر کس دیگری از آن بهره خواهد برد!
قدم دوم:
اگر برنامۀ زمانی شما منعکس کننده اولویتهای شما نمی باشد، از واکنش نشان دادن به زندگی دست بردارید و کنترل آنچه که زمان و توجه شما صرف آن می شود را به دست بگیرید.
قدم سوم:
مواردی که انرژی شما را تحلیل می دهد مثل افراد، مکانها و اشیاء را مشخص کرده و آنها را از میان بردارید، یکبار و برای همیشه.
قدم چهارم:
اگر احساس می کنید گرفتار مشکلات مالی هستید، سرمایه گذاری بر روی سلامت مالی تان مانع از این خواهد شد که قربانی شرایط باشید.
قدم پنجم:
از عادت آدرنالین دست بردارید. منابعی که تأمین کننده انرژی شما می باشند را مشخص کنید و منابع جدید و سالم انرژی را کشف کنید.
قدم ششم:
اگر احساس تنهایی و انزوا می کنید، یاد بگیرید که چگونه اطراف خود را با روابط با کیفیت بالا که از شما حمایت کرده و شما را به چالش فرا خوانده و برای ارائه بهترین عملکردتان تشویق می کنند احاطه کنید.
قدم هفتم:
اجازه ندهید زندگی بر سر راه سلامت معنوی شما قرار بگیرد. با خرد درونی خود ارتباط برقرار کنید و یک تمرین معنوی شخصی برای خود ایجاد کنید.

چرا فیدیبو؟


خرید کتاب با بیش از ۵۰ درصد تخفیف.
در محتویات کتاب جستجو کنید.
نوع و اندازه فونت کتاب را تغییر دهید.
پس زمینه کتاب را برای مطالعه در شب یا نور کم تنظیم کنید.
کنار صفحه‌ها یادداشت بگذارید و بخش‌های مهم را هایلایت کنید.

اپلیکشن و نرم افزار کتابخوان فیدیبو
Fidibo iOS
Fidibo Android
Fidibo Windows

۱۳۰۰۰+

کتاب

در شبکه بزرگ دوستداران کتاب فیدیبو به دوستانتان کتاب هدیه دهید ونظرات دیگران را درباره جدیدترین و پرطرفدارترین کتاب‌ها بخوانید

۱،۵۰۰،۰۰۰+

دانلود رایگان اپلیکیشن

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۳۰۰+

ناشر

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت خود، کتاب های بهترین ناشران ایرانی را قانونی بخوانید

کسانی که کتاب برای زندگی خود وقت بگذارید را از فیدیبو خریده‌اند، کتاب‌های زیر را نیز خریده‌اند.