در صورتی که از فیدیبو کد هدیه دریافت کرده‌اید، اینجا را کلیک کنید.

۱۱,۵۰۰ تومان
6.75 $

درباره کتاب

ناگهان صدای خفیف و آشنایی به گوشش خورد. بارها این صدای خفه را شنیده بود. گلوله­ای بی صدا گردن زورگیر را سوراخ کرد و از آن طرف گذشت. مایعی داغ و لزج روی صورتش پاشید. قمه از دست زورگیر افتاد و با ناباوری به پای سرشار سقوط کرد. صدای گلوله­ها قطع نمی­شد. آن دو نفر هم یکی بعد از دیگری روی زمین غلطیدند. سرشار به زحمت چشمانش را گشود و از لای پلک­های خون آلود، هیکل سیاه پوشی را تشخیص داد که از فاصله نزدیک به آنها تیراندازی می­کرد.
با ته آرنج محکم به پهلوی مردی کوبید که از پشت بغلش کرده بود و با یک حرکت او را به جلو پرت کرد. مرد که مات این کشتار شده بود، بدون مقاومت و اراده افتاد روی زمین. سرشار با پشت یکی از دستان، خون روی صورتش را پاک کرد و در حالیکه تقریباً خم شده بود، روی راهزن آخری، با دست دیگر به قاتل اشاره کرد و با فریاد گفت:
- نه. نکش. بسه دیگه. کارش نداشته باش.

نظرات کاربران

بعدازمدتها یه داستان پلیسی و معمایی خوب خوندم،بسیار عالی،????????نکات انحرافی داستان و پرت کردن ذهن خواننده خیلی خوب و بجا استفاده شده،از نویسنده ممنون هستم????????منتظر کتابهای دیگه از ایشون در فیدیبو هستم????????
در 1 هفته پیش توسط ame...ian
عالی بود. داستان از یک استخوان بندی قوی پلیسی برخوردار بود و نقطه قوتش هم پایان بندی بی نظیرش بود. خیلی لذت بردم
در 1 هفته پیش توسط sep..._34
یک رمان پلیسی معمایی ایرانی. یک قاتل سریالی و پنج کارآگاه ایرانی. رمانی پر از تعلیق و ماجرا. داستانی که هرگز پایانش را حدس نمی زنید
در 1 هفته پیش توسط ale...618