فیدیبو نماینده قانونی نشر ثالث و بیش از ۳۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

کشتن

کتاب کشتن

نسخه الکترونیک کتاب کشتن به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها کافیست اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصبکنید.

۷۰٪ تخفیف برای خرید اولی ها با کد: digikala9

درباره کتاب کشتن:

ز پشت پنجره برگشت و تا کنار شومینه رفت جلو، آتش حالا گُر گرفته بود، صدای ترکیدن چوب‌ها می‌آمد، شعله‌ها زبانه می‌کشیدند، صندلی را جلوتر کشید و نشست، کف پاهایش را تکیه داد به بدنۀ کاهگلی دیوار، هُرم شعله‌ها ریخت روی صورت و گردنش، برای لحظه‌ای چشم‌هایش را بست و سعی کرد همۀ فکرهایش را بگذارد کنار، بگذارد کنار و به چیز دیگری فکر کند، به یک دسته کبوتر در حال پرواز، یک جفت قناری زردرنگ و کز کرده گوشۀ قفس، چهرۀ زیبا و اصیل یک دختر دهاتی، نتوانست، نمی‌شد، سیل سرکش افکار وحشیانه هجوم می‌آوردند، دست­بردار نبودند، می‌آمدند تا بکشانندش به گذشته، به روزهای قبل، به ماه‌های قبل، به سال­های قبل. فکر کرد اگر برف دست نکشد از باریدن ممکن است مجبور شود بماند همین­جا، توی روزهای عادی هم ماشین را به زحمت در این کوچه­باغ‌های خاکی می‌راند، چه برسد به حالا: برف لعنتی، اگر مردم اصغرآباد از راه برسند چه؟ اگر یکی از رعیت‌ها به سرش بزند بیاید این­جا چه؟ نه، اصلاً کدام احمقی وسط این سوز می‌رود سر باغ. بیایند، همه‌شان بیایند، کی تخمش را دارد حرف بزند؟
سرش را پایین گرفت و زل زد به لکه‌های خون خشک‌شده روی شلوارش، شکل داشتند، نقش‌هایی که انگار از قبل روی پارچۀ سفید چاپ کرده باشند، اسب بودند، ماهی، خرس، گربه. حیوانی که سرش را گرفته باشد توی بغلش، گربه‌ای آرام، با چشم‌هایی تنگ شده، منتظر این‌که تکه گوشتی بیندازند جلویش.

چرا فیدیبو؟


خرید کتاب با بیش از ۵۰ درصد تخفیف.
در محتویات کتاب جستجو کنید.
نوع و اندازه فونت کتاب را تغییر دهید.
پس زمینه کتاب را برای مطالعه در شب یا نور کم تنظیم کنید.
کنار صفحه‌ها یادداشت بگذارید و بخش‌های مهم را هایلایت کنید.

اپلیکشن و نرم افزار کتابخوان فیدیبو
Fidibo iOS
Fidibo Android
Fidibo Windows

۱۳۰۰۰+

کتاب

در شبکه بزرگ دوستداران کتاب فیدیبو به دوستانتان کتاب هدیه دهید ونظرات دیگران را درباره جدیدترین و پرطرفدارترین کتاب‌ها بخوانید

۱،۵۰۰،۰۰۰+

دانلود رایگان اپلیکیشن

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۳۰۰+

ناشر

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت خود، کتاب های بهترین ناشران ایرانی را قانونی بخوانید

کسانی که کتاب کشتن را از فیدیبو خریده‌اند، کتاب‌های زیر را نیز خریده‌اند.