فیدیبو نماینده قانونی نوین کتاب گویا و بیش از ۴۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

قدرت عادت- نسخه صوتی

نسخه الکترونیک کتاب صوتی قدرت عادت- نسخه صوتی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها کافیست اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب صوتی:

🔶🔸 با وارد کردن کد تخفیف bahar97 این کتاب را با 40٪ تخفیف خریداری کنید. 🔸🔶
قدرت عادت در سال ۲۰۱۲ منتشر شد، برای مدت زیادی در لیست پرفروش‌ترین‌های روزنامه نیویورک تایمز بود.‌ از طرفی در لیست تاثیرگذارترین کتاب‌ها برای مدیران از طرف دانشگاه هاروارد قرار گرفت.‌ چارلز داهیگ در این کتاب به علمی اشاره می‌کند که در پس آن پرسش و چرایی درباره کارهای مختلف وجود دارد. در این کتاب وی تحقیقات علمی و اجتماعی را ترکیب کرده و می‌نویسد عادت با الگویی روانشناختی به نام «حلقه عادت» شروع می‌شود که سه فرآیند جداگانه دارد.

دانلود کتاب صوتی قدرت عادت- نسخه صوتی در فیدیبو

۲۳۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۳۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

یکهو ۵هزار تومن گرون شد چرا!!!؟
در 6 روز پیش توسط hr....bii
من نمونه ی این کتاب رو از نرم افزار نوار هم چک کردم اما متوجه شدم کیفیت و البته قیمت فیدیبو بهتره خود کتاب رو هم گوش دادم، صدای راوی جالب بود و خود کتاب هم مفید بود. البته به نظر من یا لا اقل نیاز من فصل ها حدودا یکی در میون خیلی جذاب بودن. در کل اگه وقتشو دارید گوش بدید اما اگه زمانتون خیلی محدوده کتابای منسجم تر رو پیشنهاد می کنم.😉
در 2 هفته پیش توسط امیرمهدی سرآبادانی
کتاب نایاب رستاخیز مردگان دانلود: mj۱۲۶@
در 2 هفته پیش توسط mho...458
عالی هست قابل استفاده و کاربردی
در 2 هفته پیش توسط aml...h93
کلا داره زندگی افراد دیگرو بیان میکنه...من فکر میکنم حوصله سر بره و اصلا قابل درک نیست
در 3 هفته پیش توسط ham...n75