فیدیبو نماینده قانونی انتشارات طلایه و بیش از ۳۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

راز: آنچه كه رهبران بزرگ می‌دانند و به كار می‌گيرند

کتاب راز: آنچه كه رهبران بزرگ می‌دانند و به كار می‌گيرند

نسخه الکترونیک کتاب راز: آنچه كه رهبران بزرگ می‌دانند و به كار می‌گيرند به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها کافیست اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصبکنید.

۷۰٪ تخفیف برای خرید اولی ها با کد: digikala9

درباره کتاب راز: آنچه كه رهبران بزرگ می‌دانند و به كار می‌گيرند:

چگونه رهبری می‌تواند تا این اندازه دشوار باشد؟ یکسال پیش چنین روزی، بهترین روز زندگی‌ام بود. من موفق شده بودم. تنها چهار سال پس از دانشگاه، شرکتم مرا به عنوان رهبر یک بخش انتخاب کرده بود: مدیر خدمات مشتریان شرکت در منطقه فروش جنوب شرق. می‌دانستم از پس این کار برمی‌آیم. من کار را با فعالیت در مرکز تلفنی دفترچه راهنمای کالاهای شرکت آغاز کرده بودم که در این بخش به نیازها و شکایت‌های مشتریان پاسخ داده می‌شد. پس تا سِمت مدیر طرح ارتقاء یافتم و ارتباط تنگاتنگی با بخش فروش و مشتریان شرکت برقرار کردم. در این بخش باید تمامی کالاها یا خدماتی را که مسئولین فروش قول آنها را به مشتریان داده بودند، ارائه می‌کردم و باید بگویم به خوبی، نیازهای مشتریان شرکت را در هر زمان و مکانی برآورده می‌ساختم. من به واسطه توانایی‌ام در برقراری روابط عالی با مشتریان صاحب اعتبار شدم. مطمئن بودم که می‌توانم همان موفقیت‌ها را تکرار کنم.
یک‌سال پیش خرسند بودم؛امروز در سخت‌ترین شرایط قرار گرفته‌ام و ممکن‌است شغلم را از دست‌بدهم. چه اتفاقی افتاد؟ کجای کار اشتباه بود؟

چرا فیدیبو؟


خرید کتاب با بیش از ۵۰ درصد تخفیف.
در محتویات کتاب جستجو کنید.
نوع و اندازه فونت کتاب را تغییر دهید.
پس زمینه کتاب را برای مطالعه در شب یا نور کم تنظیم کنید.
کنار صفحه‌ها یادداشت بگذارید و بخش‌های مهم را هایلایت کنید.

اپلیکشن و نرم افزار کتابخوان فیدیبو
Fidibo iOS
Fidibo Android
Fidibo Windows

۱۳۰۰۰+

کتاب

در شبکه بزرگ دوستداران کتاب فیدیبو به دوستانتان کتاب هدیه دهید ونظرات دیگران را درباره جدیدترین و پرطرفدارترین کتاب‌ها بخوانید

۱،۵۰۰،۰۰۰+

دانلود رایگان اپلیکیشن

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۳۰۰+

ناشر

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت خود، کتاب های بهترین ناشران ایرانی را قانونی بخوانید

کسانی که کتاب راز: آنچه كه رهبران بزرگ می‌دانند و به كار می‌گيرند را از فیدیبو خریده‌اند، کتاب‌های زیر را نیز خریده‌اند.