فیدیبو نماینده قانونی فیدیبو و بیش از ۴۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

مجموعه ۳ کتاب: ترس مرد فرزانه (سه‌گانه خاطرات کوئوت شاه‌کش)

نسخه الکترونیک کتاب مجموعه ۳ کتاب: ترس مرد فرزانه (سه‌گانه خاطرات کوئوت شاه‌کش) به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها کافیست اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

مجموعه ۳ کتاب ترس مرد فرزانه
.
با خرید این بسته به جای پرداخت پرداخت ۹۵۰۰۰ تومان قیمت نسخه چاپی و ۵۲۰۰۰ تومان قیمت نسخه الکترونیک، تنها ۳۶۴۰۰ پرداخت کنید.
پاتریک راتفوس ( -۱۹۷۳) نویسنده آمریکایی و عضو آکادمی فانتزی است. او به واسطه خلق مجموعه «کوئوت شاه‌کش» توانست تبدیل به یکی از مشهورترین نویسندگان فانتزی جهان شود.
پاتریک پس از خلق این مجموعه، موفقیت‌های زیادی به دست آورد که از جمله می‌توان به دریافت جایزه کوئیل در سال ۲۰۰۷، جایزه بهترین کتاب فانتزی سال ۲۰۰۷، جایزه دیوید گمل سال ۲۰۱۲ اشاره کرد. هم‌چنین این مجموعه توانست وارد فهرست پرفروش‌ترین کتاب‌های نیویورک تایمز شود.
اما مهم‌ترین موفقیتی که بابت این مجموعه به‌ دست آورد، رتبه سوم بهترین رمان‌های فانتزی قرن بیست و یکم است.
.
پس از دانلود این بسته و همگام‌سازی کتاب‌‌های زیر به کتابخانه شما اضافه می‌شود:
-ترس مرد فرزانه جلد۱
-ترس مرد فرزانه جلد۲
-ترس مرد فرزانه جلد۳
اطلاعات بیشتر این بسته را پس از دانلود نسخه نمونه بخوانید.

دانلود کتاب مجموعه ۳ کتاب: ترس مرد فرزانه (سه‌گانه خاطرات کوئوت شاه‌کش) در فیدیبو

۱۴۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۱۴۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

فوق العادهست ... شما جدیدشو هم بزارید ... مردیم از بس صبر کردیم
در 4 روز پیش توسط d22...boy
واقعا این ترجمه عالی بود، اولش شک داشتم....بعد حیرت کردم...
در 3 ماه پیش توسط سپهر سعیدی
خدایی ترجمه این جلد(مجموعه ۳کتاب) عالی بود و به متن اصلی وفادار بود(مخصوصا کتاب سوم). خبری هم از سانسورای بی مورد و زیادی مثل جلد قبل نبود که به داستان و کیفیت ترجمه ضربه زده بود! درکل ترجمه نسبت به جلد قبل زمین تا آسمون فرق داشت و اگر نمیدونستم فکر میکروم یکی دیگه جلد قبل ترجمه کرده، احتمالا مشکل گرفتن مجوز بود که اونجوری جلد اول ترجمه شد... درکل این جلد کاملا ارزش خرید داشت. حالا راتفوس که هنوز معلوم نیست کی جلد سوم و پایانی این مجموعه منتشر کنه ولی در هر صورت زمانی اومد و خواستین ترجمه کنین حتما سعی کنید مثل همین جلد دوم و تا جای ممکن بدون کم و کاست ترجمه کنید چون جلد اول واقعا از این لحاظ ضربه خورده بود. با تشکر
در 4 ماه پیش توسط meh...vvv