در صورتی که از فیدیبو کد هدیه دریافت کرده‌اید، اینجا را کلیک کنید.

۵,۶۰۰ تومان
5.00 $

درباره کتاب

پائولا هاوکینز، نویسنده‌ی بریتانیایی، حالا دیگر نویسنده‌‌ای مشهور و محبوب است که به سبک داستان‌گویی خاص خود دست یافته است. رمان اول این نویسنده، دختری در قطار، میلیون‌ها نسخه فروش رفت و نویسنده‌اش را به یکی از پدیده‌ها‌ی بازار کتاب بدل ساخت.
هاوکینز حالا با یک شاهکار دیگر بازگشته است: در ژرفای آب، داستانی خواندنی و نفس‌گیر که تا آخرین صفحه خواننده را مجذوب و کنجکاو نگه می‌دارد، ماجرایی رازآمیز از زن‌هایی که بخشی از وجودشان را در آب ‌جا گذاشته‌اند...
در ژرفای آب به‌سرعت به فهرست پرفروش‌ترین کتاب‌های جهان راه یافته و تعلیق و جذابیت آن خوانندگان پرشماری را مسحور خود کرده است. این رمان ثابت می‌کند دختری در قطار در کارنامه‌ی نویسنده‌اش یک اتفاق نبوده و با داستان‌نویسی مواجهیم که هر صفحه‌ی کتابش معما و هیجان تازه‌ای در بر دارد.
به‌راستی راز آبگیر مرگ چیست و چه چیزی زن‌ها را به آنجا می‌کشاند؟

نظرات کاربران

کتاب خیلی خوبی بود. اولش فکر کردم دختری در قطار بهتره اما بعد از تمام کردن کتاب میتونم بگم هر کدومش در جای خودش عالیه. یه نکته ظریف در پیدا شدن دستبند وجود داره که اولای کتابو با دقت نخونده باشین و یادتون نباشه اخرش نمیفهمین چجوری پیدا شد و پایان فوق العاده ای داره و یه سری نکات تو کتاب غیر مستقیم اشاره شدن که خود خواننده باید درک کنه و این بسیار کتابو جذاب میکنه. بهخونیدش حتمااااا
در 2 هفته پیش توسط Nargues
ممکنه خواهش کنم ترجمه آقای علی قانع رو هم بیارید ، آخه من دختری در قطار رو با ترجمه ایشون خوندم خیلی عالی بود
در 2 هفته پیش توسط lil...chi
آخر معلوم نشد اون روز قبل از شیر خریدن کجا رفته بوده؟
در 3 هفته پیش توسط mah...152
اگر به این ژانر علاقه دارید پشت درهای بسته رو پیشنهاد میدم از این خیلی خیلی بهتره . این رمان اصلا قابل مقایسه با دختری در قطار نیست و هم امتیاز کمی در goodreads داره و تنها دلیل فروشش کتاب قبلی نویسندش بوده . آخرش الکی تموم میشه و سرکاریه.
در 3 هفته پیش توسط NS
کتاب چالش برانگیز و سرگرم کننده..علیرغم ترجمه ناشیانه،به دلیل متن قوی،از خوندنش لذت میبرید..
در 3 هفته پیش توسط سارا رفیعی