فیدیبو نماینده قانونی انتشارات مینوفر و بیش از ۳۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

قدرت نوآوری مدیریت : ۲۴ کلید برای تسریع رشد و سودآوری

کتاب قدرت نوآوری مدیریت : ۲۴ کلید برای تسریع رشد و سودآوری

نسخه الکترونیک کتاب قدرت نوآوری مدیریت : ۲۴ کلید برای تسریع رشد و سودآوری به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها کافیست اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصبکنید.

۷۰٪ تخفیف برای خرید اولی ها با کد: digikala9

درباره کتاب قدرت نوآوری مدیریت : ۲۴ کلید برای تسریع رشد و سودآوری:

راهکارهایی که در این کتاب جهت مدیریت فرآیند نوآوری در سازمان ارائه شده است راهکارهایی کلیدی ولی عمومی هستند که در همه سازمان‌ها اعم از سازمان‌های صنعتی، فناوری، فرهنگی، آموزشی، تجاری و... کاربرد دارد.
نویسندگان کتاب که از سرشناس‌ترین صاحبنظران نوآوری در مدیریت هستند، نتایج تجربیات متعدد خود را به صورت خلاصه و به زبانی ساده به مخاطبان ارائه داده‌‌اند. آرماند فایگنبام (پدر کنترل کیفیت فراگیر) خود برنده جایزه نوآوری و فناوری در ایالات متحده است و همکار او دونالد فایگنبام متخصص حوزه مدیریت سیستم‌ها است. هر دو آنها تجربیات موفقی در سازمان‌های مختلف در سراسر جهان داشته‌اند و این ایده‌های خود را بارها در سازمان‌های مختلف با موفقیت پیاده‌سازی کرده‌اند.
مطالعه این کتاب که نتیجه چند دهه تجربه و فعالیت مؤلفان در سازمان‌های پیشرو است، می‌تواند به مدیران و کارآموزان مدیریت در جایگزینی اندیشه‌ها و مدل‌های ذهنی جدید به‌جای الگوهای قدیمی مؤثر واقع شود.

چرا فیدیبو؟


خرید کتاب با بیش از ۵۰ درصد تخفیف.
در محتویات کتاب جستجو کنید.
نوع و اندازه فونت کتاب را تغییر دهید.
پس زمینه کتاب را برای مطالعه در شب یا نور کم تنظیم کنید.
کنار صفحه‌ها یادداشت بگذارید و بخش‌های مهم را هایلایت کنید.

اپلیکشن و نرم افزار کتابخوان فیدیبو
Fidibo iOS
Fidibo Android
Fidibo Windows

۱۳۰۰۰+

کتاب

در شبکه بزرگ دوستداران کتاب فیدیبو به دوستانتان کتاب هدیه دهید ونظرات دیگران را درباره جدیدترین و پرطرفدارترین کتاب‌ها بخوانید

۱،۵۰۰،۰۰۰+

دانلود رایگان اپلیکیشن

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۳۰۰+

ناشر

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت خود، کتاب های بهترین ناشران ایرانی را قانونی بخوانید

کسانی که کتاب قدرت نوآوری مدیریت : ۲۴ کلید برای تسریع رشد و سودآوری را از فیدیبو خریده‌اند، کتاب‌های زیر را نیز خریده‌اند.