فیدیبو نماینده قانونی نوین کتاب گویا و بیش از ۴۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

شاد بودن را انتخاب کنید -نسخه صوتی

نسخه الکترونیک کتاب صوتی شاد بودن را انتخاب کنید -نسخه صوتی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها کافیست اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب صوتی:

تبدیل شدن به یک انسان شاد همانند سفری است که باید آن را از همین حالا شروع کنید! یک زندگی شاد را انتخاب کنید و به خودتان قول دهید که در این راه دست از تلاش برندارید، به خاطر داشته باشید برنده ها کارهایی را انجام می دهند که بازنده ها می خواهند آن کار را انجام دهند...
برای بیشتر مردم احساس خوشبختی کردن امری سخت و دشوار است؛ زیرا آن را وابسته به عاملی خارجی می‌دانند و عوامل بیرونی را بر احساس خوشبختی‌شان تأثیرگذار می‌دانند. یعنی اگر شرایط دلخواهشان ایجاد نشود، خود را شاد و خوشبخت نمی‌دانند. این در حالی است که بیشتر روانشناسان و محققان می‌گویند احساس خوشبختی باید درونی باشد. اینجاست که مسأله تفکر مثبت برای القای درونی و عمیق احساس راحتی، لذت و البته خوشبختی بیشتر خود را نشان می‌دهد. شما باید هر روز با تفکرات شادی‌بخش این احساس را در خود تقویت کنید تا مصداق جمله انسان همان چیزی است که می‌اندیشد، باشید. اگر تفکر شما درباره خودتان بر مدار خوشبختی باشد، این حس در شما قوی‌تر و ریشه‌دارتر می‌شود.


  • دسته بندی: تربیتی ، کتاب‌صوتی
  • ناشر: نوین کتاب گویا - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 353.75 مگابایت - تعداد صفحات : ۰ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب صوتی شاد بودن را انتخاب کنید -نسخه صوتی در فیدیبو

۱۶۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۱۶۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

ممنون که این نرم افزار را راه اندازی کردید‌ . این کتاب به نکات خیلی جالبی اشاره کرده که واقعا تغییر موثری برای من ایجاد کرد.
در 4 هفته پیش توسط mas...naz
بنظرم بعنوان کتابی که یه انگیزه باشه که روش زندگیتونو تغییر بدین خوبه ولی نه بعنوان کتابی که راهکاری پیش پاتون بذاره بهترین خلاصه کتاب عنوانشه که تو هر فصل مدام تکرارش میکنه
در 2 ماه پیش توسط سوده عابدینی
کتاب پر از نکات کاربردی برای شاد بودن است که عمل به آنها شادکامی را برای ما به ارمغان خواهد آورد. از آن دست کتاب هایی است که خوب است هر چند وقت یک بار به آن مراجعه کرد. روایتگری کتاب در بخش مقدمه بسیااار تند است، اما به مرور بهتر میش.د. هر چند اگر مقداری آهسته تر بود، بهتر و مناسب تر می بود.
در 2 ماه پیش توسط زینب پ
کتای خوبی بود. ولی سرعت خوانش اینقددددددددر بالا بود که مفاهیم توی ذهنم نمینشست.
در 2 ماه پیش توسط ma....ngi
کتاب فوق العاده عالی و انرژی بخشی هست کتابی که به تو یاد میده چطور برای خودت تو هر موقعیتی شادی درست کنی و چه چیزهایی شادی رو از تو میگیره و تو روحیه تو تاثیر میزاره و تو باید ازش دوری کنی به نظرم گوش دادن به این کتاب صوتی خالی از لطف نیست?
در 2 ماه پیش توسط fat....65