فیدیبو نماینده قانونی نوین کتاب گویا و بیش از ۴۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

نیروی حال -نسخه صوتی

نسخه الکترونیک کتاب صوتی نیروی حال -نسخه صوتی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب صوتی:

بسیاری از ما بیشتر عمرمان را در زندان افکار محدود‌کننده خود می‌گذرانیم. ما هرگز قدم از محدوده تنگ و تاریکی که توسط ذهن خود ساخته‌ایم بیرون نمی‌گذاریم و اسیر شخصیتی خود‌ساخته که از گذشته‌ها تأثیر می‌گیرد هستیم. شخصیتی که آن را به اشتباه «من» می‌نامیم.
در تو هم مانند تمام افراد بشر، بُـعدی از آگاهی وجود دارد که بسیار ژرف‌تر از افکارت است. بُـعدی که خودِ واقعی تو است و می‌توان آن را حضور، آگاهی یا شعور مطلق نامید. بعضی از تعالیم باستانی آن را مسیحِ درون یا ذاتِ بودایی تو نامیده‌اند.
اگر این بُـعد را در خود پیدا کنی خود را و جهان را از رنجی که بر خود و دیگران وارد می‌کنی رهایی می‌بخشی، رنجی که محصولِ آن منِ کوچکی است که توسط ذهن تو ساخته شده است و تو تنها او را می‌شناسی و خود را او می‌دانی و اوست که زندگی تو را اداره می‌کند. تنها راه ورود عشق، شادی، خلاقیت و صلح و آرامش پایدار درونی به زندگی، دست یافتن به بُـعدِ آگاهی است.
این جملات تمام ذهنیت اکهارت تول را به سادگی در تالیف کتاب نیروی حال پیش روی ما قرار می‌دهد. کتاب در قالب پرسش و پاسخ، شامل آموزه‌های معنوی نشات‌گرفته از تجربیات شخصی تول و سخنرانی‌های او در سمینارها، کلاس‌های مراقبه و جلسات مشاوره می‌شود.
تول در نیروی حال سعی دارد ابتدا توجه مخاطب را به آنچه به زعم او به شکلی دروغین در درونش است، جلب کند. درونی که از آن با عنوان طبیعت ناآگاه بشر یاد می‌کند. تبعات رفتاری این طبیعت ناآگاه، گستره‌ای از کشمکش در رابطه‌ دو فرد تا جنگ بین گروه‌ها و ملت‌ها را شامل می‌شود.
او در این کتاب نشان می‌دهد که چگونه از آنچه که در «تو»ی دروغین و جعلی انسان‌ها قرار دارد خودسازی شکل گرفته است. او با استفاده از این خوشناسی به سراغ دگرگونی ژرف آگاهی انسان می‌رود آن هم نه به عنوان امکانی دور در آینده، بلکه امکانی که درتمامی لحظات زیستی او در دسترسش است. خود او در این‌باره در کتابش می‌گوید: « مهم نیست که کیستی و کجایی من نشانت می‌دهم که چگونه خود را از اسارت ذهن، رها کنی، به ساحت روش آگاهی وارد شوی و این روشی را در زندگی روزمره‌ خود حفظ کنی.»
نیروی حال که با ترجمه و صدای مسیحا برزگر در قالب کتابی صوتی از سوی موسسه نوین کتاب گویا منتشر شده است، سعی دارد به مخاطبانش بگوید در هر موقعیت زیستی و جغرافیایی بدون در نظر داشتن آنچه در سر گذرانده‌اند و یا ممکن است پیش رو داشته باشند می‌توانند صاحب حالی عمیق و بی‌همتا و جاودان شوند و معنایی تازه برای زندگی خود تعریف کنند.
این کتاب یک متن صرف نیست. نیروی حال را می‌توان کتابی کاربردی و عملیاتی دانست. کتابی که به سادگی اسلوب‌ها و شیوه‌هایی برای تمرین و ساختن مفاهیم خود پیش روی مخاطبانش می‌گذارد تا هر مخاطبی در هر موقعیتی بتواند از دریچه درون خود به لحظات حال شورانگیزی دست پیدا کند.

دانلود کتاب صوتی نیروی حال -نسخه صوتی در فیدیبو

۲۴،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۴،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

کتاب بسیار بسیار مفید و آگاهی دهنده.پیشنهاد میکنم که حتما چندین بار گوش بدین
در 4 هفته پیش توسط حسین
بسیار عالی و کاربردی اما نیاز به گوش دادن مکرر دارد
در 2 ماه پیش توسط ehs...ani
کتاب خوبیه یکم محتوای سنگینی داره و باید روش تامل بشه پیشنهاد میشه قبل این کتاب کتاب راز و معجزه رو حتما بخونید تو درک این کتاب بهتون کمک میکنه پیام کلی کتاب اینه که در زمان حال زندگی کن و ذهن ما چون گرفتار گذشته و اینده هستش اینقد مشکل داره و کلا ذهن خودش وسیله ای برای گول زدن ادماست چون از طریق گول زدن و همین مشکلات تغذیه میشه راه سعادت از دل ادماست راوی هم عالیست
در 3 ماه پیش توسط ali...990
کتاب قدرت حال یا حالا نیروی حال یکی از بهترین کتابهایی است که دید شما را به دنیای واقعی دنیایی که هرگز تا به حال تجربه نکرده اید باز میکند من بارها بارها مطالب این کتاب رو خوندم و هر بار تازگی رو در این کتاب احساس میکنم
در 3 ماه پیش توسط سید مهدی قبله
حجم کتابای صوتی خیلی زیاده لطفا با حجم کمتر بزارید
در 3 ماه پیش توسط محمد علی عشقی