کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی انتشارات تیسا و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

بیشعورها؛ نظریه‌ای درباره دونالد ترامپ

نسخه الکترونیک کتاب بیشعورها؛ نظریه‌ای درباره دونالد ترامپ به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

🔶🔸 با وارد کردن کد تخفیف 4u می‌توانید این کتاب را با 20٪ تخفیف خریداری کنید. 🔸🔶
در اینجا به هیچ‌وجه، سؤال درباره باشعور یا بیشعور بودن ترامپ را مطرح نمی‌کنیم. چرا که در این مورد خاص، اجماع گسترده‌ای وجود دارد. اصلاً نمی‌توان صفتی بهتر از بیشعور را برای توصیف او پیدا کرد. در واقع همین بیشعوری باعث شده که ترامپ همین هوادارانش را جذب کند.
سؤال این است که کدام نوع از انواع بیشعوری می‌تواند دست به چنین کار خطیری بزند و این خیل عظیم طرفداران را دست و پا کند؟ در پاسخ باید گفت این سؤال، پرسشی در حوزه بیشعورشناسی است. در میان گونه‌های موجود در اکوسیستم بیشعوری، ترامپ دقیقاً به کدام گونه تعلق دارد؟ و آیا گونه‌ای که بدان تعلق دارد، می‌تواند مشخص کند که ترامپ از شرایط لازم برای دستیابی به این پست خطیر برخوردار است یا خیر؟

دانلود کتاب بیشعورها؛ نظریه‌ای درباره دونالد ترامپ در فیدیبو

۲۵،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۵،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

اسم اصلی کتاب بیشعوری هست و در اون فقط یه اشاره‌ی کوچیک دو سه خطی به ترامپ هست و کتاب اصلا ترلامپو مورد بحث قرار نداده. این که این نشر اومده اسم کتاب رو عوض کرده، به نظرم کار خوبی نیست...
در 2 ماه پیش توسط امیرمهدی سرآبادانی
صرفا کل کتاب درباره ی بیشعور بودن/نبودن ترامپ نیست و مطالب جالبی هم داره. البته انتهای کتاب کمی خسته کننده میشه ولی در کل کتاب نسبتا خوبیه.
در 10 ماه پیش توسط sha...ani
ترامپ واقعا چندشه حیف کلمه بی شعور
در 10 ماه پیش توسط مح م
جالب نبود مزخرفه
در 1 سال پیش توسط behzad g