در صورتی که از فیدیبو کد هدیه دریافت کرده‌اید، اینجا را کلیک کنید.

۱۰,۰۰۰ تومان
6.00 $

درباره کتاب

کتاب «چهار اثر فلورانس اسکاول شین» نوشته‌ی نقاش، نویسنده و مشاور آمریکایی «فلورانس اسکاول شین» است. همان‌طور که از نام کتاب مشخص است، این کتاب مجموعه‌ی چهار نوشته‌ی اسکاول ‌شین است. این چهار کتاب عبارت‌اند از: «بازی زندگی و راه این بازی»، «کلام تو، عصای معجزه‌گر توست!»، «در مخفی توفیق» و «نفوذ کلام». زبان اسکاول شین ساده، صمیمی، بی‌تکلف و طنز است؛ ازهمین‌رو به‌راحتی با خواننده ارتباط برقرار می‌کند و در انتقال پیام‌های خود که پرده از حقیقت زندگی بر‌می‌دارد، بسیار موفق بوده است. در بخشی از کتاب «بازی زندگی و راه این بازی» می‌خوانیم: «بیشتر مردم زندگی را پیکار می‌انگارند. اما زندگی پیکار نیست، بازی است. هرچند بدون آگاهی از قانون معنویت نمی‌توان در این بازی برنده شد و پیروز بود و عهد عتیق و عهد جدید، با وضوحی شگفت‌انگیز قواعد این بازی را بیان می‌کنند. عیسی مسیح آموخت که زندگی، بازی بزرگ دادوستد است؛ زیرا آنچه آدمی بکارد، همان را درو خواهد کرد. یعنی هر آنچه از آدمی در سخن یا عمل آشکار شود یا بروز کند، به خود او باز خواهد گشت و هر چه بدهد باز خواهد گرفت.»

نظرات کاربران

این کتاب واقعا فوق العادست .اتفاقی این کتابوپیداکردم. همون صفحه های اول تاثیر بزرگی روی من گذاشت و باعث شد مسیرزندگیم رو عوض کنم. بهتون واقعا توصیه میکنم این کتاب رو چندین بار بخونید!!!
در 1 ماه پیش توسط nazaninzahra azmoodeh
من اگر سمتی داشتم تدریس این کتاب رو تو همه دانشگاهها اجباری میکردم. من یک تولید کننده بودم که به مشکل خوردم یک سال زمینگیر شدم وقتی که این کتاب و یک نفر به من معرفی کرد ابتدای کتاب رو که خوندم خیلی متوجه نشدم ولی یواش یواش عاشق این کتاب شدم و بالغ بر ده بار این کتاب و خوندم و واقعا به همان نوعی که افراد پول پیدا میکردن به یک شکل دیگه ای به صورت معجزه وار به طلب هام میرسیدم فقط و فقط با ایمان کامل و تکرار کلمات .
در 1 ماه پیش توسط مهدی احمدی
همه می دونند که دو نگاه داریم. شهودی تجربی آدمهای شهودی ذهنی magical و امید به معجزه دارند. این کتاب داره میگه یه سیستمی هست تو کائنات که اگر ایمانتو قوی کنی و توکل و به خالق و راهبر هستی داشته باشی و تردید به خودت راه ندی اونوقت چیزی رو که طلب می کنی رو میگیری. در قرآن هم خدا وعده داده به آدمها که در دنیا اون چیزی رو که طلب می کنند کمتر بیشتر به دست میارن، اما... توجه به حقیقت هستی و زندگی اصلی که در مرحله بعدی یا همان نشئه دوم هست اهمیت بیشتری داره..
در 2 ماه پیش توسط Ebr...abi
با اینکه کتاب بسیار الهام بخش و مفیدى هست اما هیچ کدوم از حرف هاش ریشه علمى نداره و شاید بعضى حرفاش غیر منطقى به نظر میاد...مثلا در ابتداى کتاب میگه "دختر بچه اى بود که در کودکى همیشه اداى زنان بیوه رو درمیاورد و بزرگ که شد و ازدواج کرد بعد از مدتى شوهرش مرد و بیوه شد و این به خاطر این بود که همیشه بهش فکر میکرد!" در این مثال به شکل عجیبى عامل مرگ شوهر رو، تصورات همسرش دونسته و به طور کلى چیزی نیس که همه بتونن بهش معتقد بشن.
در 2 ماه پیش توسط soh...nia
بی نظیره
در 2 ماه پیش توسط fat...eda