کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی نشر ورجاوند و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

با يک فرشته قدم بزن

نسخه الکترونیک کتاب با يک فرشته قدم بزن به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

با یک فرشته قدم بزن کتاب عشق است؛ سفرنامه‌ی عشقی است جان فزا که بهانه‌اش در بیرون جلوه‌گر است و بهایش در درون شکل می‌گیرد.
کتابی است از صحنه‌های عاشقی... عشق به خدا، کتاب، آنا، مائده ، عشق به نقاشی و موسیقی و عشق به زن... و البته ترلان آغازگر این راه است؛ ترلان غنچه نوشگفته‌ای که جان شهاب با عشق آشنا کرد و در پس ابرها پرکشید...
و اینک شهاب در آسمان‌ها به دنبال کهکشان روشن عاشقی سرگردان است....

  • دسته بندی: رمان ایرانی
  • ناشر: نشر ورجاوند - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 1.03 مگابایت - تعداد صفحات : ۱۴۴ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب با يک فرشته قدم بزن در فیدیبو

۲۵،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۵،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

خیلی خیلی عالی بود واقعا زیبا و خوندنی بود لذت بردم
در 7 ماه پیش توسط ht....i67
داستانی عاشقانه ولی بسیار متفاوت. داستانی که جنبه ی انسانی و معنوی اش فوق العاده است. باید خواند و چشید و باهاش زندگی کرد. همین.
در 12 ماه پیش توسط hos...ri2
شهاب شخصیت اول این داستان است. معلم است و پیش از این یک شکست عشقی درهم شکننده ای را تجربه کرده است. به همین خاطر چشمش ترسیده است و جز به تدریس و مطالعه نمی پردازد. اما دست تقدیر بار دیگر او را در کلاس عاشقی می نشاند و با مائده، دختری زیبا و نکته دان آشنا می سازد. اما شهاب بنا به دلایلی از بیان احساسات خود طفره می رود، به عبارت دیگر او در درونش درگیر نوعی جنگ است: جنگ بین دو صدای مختلف عقل و احساس. تا اینکه یک روز با "آنا"، مادرش، وارد یک گفتگوی نفس گیر می شود و ناخواسته اسم "ترلان"، عشق نخستین اش را بر زبان می آورد.
در 1 سال پیش توسط hos...ri2
"با یک فرشته قدم بزن" کتابِ عاشقی است، کتاب سفر عشق که بهانه‌اش در بیرون حادث می‌شود و بهایش در درون شکل می‌گیرد. کتاب صحنه‌ی انواع عاشقی است: عاشقی بر کتاب، عاشقی بر مائده، عاشقی بر آنا، خدا، ساز، نقاشی، زن. عاشقی بر ترلان، ترلانی که آغازگر بود. ترلانی که جان شهاب را با عشق و عاشقی آشنا می‌کند و پس از او شهاب در آسمان‌ها به دنبال کهکشان روشنایی و شیدایی می‌دود. نویسنده در این کتاب از لاله‌های عشق می‌گوید، از نشان‌هایش که بر جا و جان‌ها می‌روید. گرچه شهاب دیگر ترلان ندارد؛ این بی وصلی، اما بی‌اصلی نیست...
در 1 سال پیش توسط hos...ri2
رمان زیبای با یک فرشته قدم بزن نیروهای متضاد درون انسان ها را آفتابی می کند. شهاب هم که شخصیت اصلی رمان است درگیر یک تضاد درونی است و وقتی این تضاد برطرف می شود که به حرف صدای درونی دیگرش هم گوش می سپارد و کم کم بر تردیدش غلبه می کند.
در 1 سال پیش توسط hos...ri2