کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی انتشارات کتاب کوله‌پشتی و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

ما همه باید فمینیست باشیم

نسخه الکترونیک کتاب ما همه باید فمینیست باشیم به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

موضوعات جنسیتی همه جای دنیا وجود دارند و من امروز می‌خواهم درخواست کنم که بیایید در این مورد افکارمان را آرمانی کنیم و به آن بیندیشیم و برای ساختن دنیایی متفاوت برنامه‌ریزی کنیم. دنیایی عادلانه‌تر و زیباتر. دنیایی با وجود مردان و زنانی شادتر، کسانی که خودشان را قبول دارند و این امر این‌طور شروع می‌شود: ما باید دختران متفاوتی را پرورش بدهیم. همچنین باید پسران متفاوتی را هم بار بیاوریم.
ما خیانت بزرگی در حق پسران‌مان می‌کنیم. ما انسانیت را در پسرها سرکوب می‌کنیم. ما مردسالاری را به روش‌هایی خیلی کوته‌فکرانه برای‌شان معنا می‌کنیم. مردسالاری یک قفس محکم و کوچک است و ما پسرها را در این قفس نگه می‌داریم. ما به پسر‌ها یاد می‌دهیم که از ترس، از ضعف و از آسیب‌پذیری هراسان و گریزان باشند. به آن‌ها یاد می‌دهیم که بر چهره‌ی حقیقی خودشان نقاب بزنند چرا که می‌باید- به گفته‌ی نیجریه‌ای‌ها- مردان خشن و سفت و سختی باشند.

  • دسته بندی:
  • ناشر: انتشارات کتاب کوله‌پشتی - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 0.41 مگابایت - تعداد صفحات : ۶۴ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب ما همه باید فمینیست باشیم در فیدیبو

۲۴،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۴،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

فوق العاده بود👌👌
در 4 هفته پیش توسط Sab...ard
این کتاب رو خوندم'.کتاب خوب و بسیار روونیه مثل یک مقاله که در روزنامه می نویسند,باعث خوشحالیه که مفاهیمی مثل فمنیسم داره تو ایران هم داره جا میفته 'فقط یه سوال متن کامله؟چون به نظرم نسخه چاپیش بیشتر بود
در 2 ماه پیش توسط میلی رومی
کتاب خیلیی آموزنده و خوبیه به همه چه دختر و پسر پیشنهاد میکنم
در 2 ماه پیش توسط ala....as
کتاب جالبی بود اون تیکه ش که گفته بود فرهنگ ازدواج، مالکیت نیس... قشنگ بود و واقعا راست هم میگه یا اینکه فرهنگ رو ما می‌سازیم... اینکه فک کنم از دبستان و پیش دبستانی باید نهایت استفاده رو بکنیم برای بچه ها اگه بخوایم چیزی یادشون بدیم.... و دیگه اینکه اینجور که فهمیدم منظور از فمینیست همون انسانیت و برابری انسان ها از لحاظ انسان بودنه اینکه از لحاظ حقوقی از لحاظ کاری فرقی بین زن و مرد نیس گرچه از لحاظ بیولوژیکی با هم فرق دارن... و از این لحاظ فرق دارن...
در 2 ماه پیش توسط mah...020
زن و مرد هر کدام به واسطه ویژگی ها حقوقی دارند که باید رعایت شود اما برابری بین این دو یکی از مزخرف ترین حرف ها است. که نویسنده خیلی روی ان تاکید دارد برای مثال همه میدانند زنان احساسات بیشتری نسبت به مردان دارند و اگر یک زن و یک مرد با یک تصادف خودرو وحشت ناک مواجه شوند ان زن اسیب بیشتری میبیند در چنین شرایطی زن و مرد هیچگاه برابر نیستند.
در 2 ماه پیش توسط rey...178