کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی گروه انتشاراتی ققنوس و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

میان شک و ایمان: گفتگوهایی درباره دین و عقل

نسخه الکترونیک کتاب میان شک و ایمان: گفتگوهایی درباره دین و عقل به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

اگر حسابی نسبت به دین شکاکید، اما حاضر نیستید یکسره آن را کنار بگذارید، یا اگر جایی در میانه طیف شک و ایمان قرار دارید، این کتاب کوتاه مناسب شماست.
کتاب عبارت است از سلسله‌ای از گفتگوها میان فردی خیالی به نام دیوید که هر گونه اعتقاد به یک امر متعالی را با تردید جدی می‌نگرد، و فردی دیگر به نام جان ــخودمــ که بر مبنای تجربه دینی معتقد است فراتر از واقعیت فیزیکی و انسانی، واقعیتی برتر وجود دارد.
گفتگوها به پرسش‌هایی عظیم می‌پردازند که رو در روی همه ما قرار می‌گیرند. آیا دلیل خوبی برای باور به خدا وجود دارد؟ یا آن‌که خدا نوعی توهم است؟ و این‌که دقیقاً منظورمان از خدا چیست؟ آیا جز خدای سنتی کلیساها، علاوه بر جهان مادی که ما بخشی از آن هستیم، «چیزی در آن‌جا» وجود دارد؟ آیا لحظات استثنایی یا «اوج» که بسیاری از مردم گهگاه تجربه کرده‌اند، سرک کشیدن‌هایی گذرا به یک ساحت معنوی وسیع‌ترند؟ آیا اعتماد کردن به چنین تجاربی عقلانی است؟ اگر پاسخ مثبت باشد، این در مورد معنای زندگی، و این‌که پس از مرگ چه اتفاقی می‌افتد، به ما چه می‌گوید؟ در هر یک از این موارد دیوید و جان استدلال‌های هر دو طرف بحث را ارائه می‌کنند.

  • دسته بندی: دین و عرفان ، فلسفه ، فلسفه
  • ناشر: گروه انتشاراتی ققنوس - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 1.52 مگابایت - تعداد صفحات : ۲۰۸ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب میان شک و ایمان: گفتگوهایی درباره دین و عقل در فیدیبو

۲۵،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۵،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

از منظر یک فیلسوف دینی غربی نوشته شده ولی در کل کتاب مفیدیه و نثر و زبان روانی داره، پیشنهاد می کنم اگر در بحث وجودی خداوند شبهه‌ای دارید (دسترسی به منابع فارسی براتون مشکله یا نثر شیوایی ندارن و منطق نخواندید) به این کتاب یا کتاب دیگر این نویسنده با نام اثبات وجود خداوند مراجعه کنید. یک درخواست از فیدیبو داشتم، از آنجایی که کتاب بصورت مکالمه بین دو فرد بنیان گذاشته شده بهتره جا‌به‌جایی میان گویندگان با علامتی مانند "+" و "-" جدا بشن.
در 2 ماه پیش توسط awd...z
نظر من رو جلب نکرد فکر میکردم سلیس تر باشه اما نبود
در 9 ماه پیش توسط tit...960
من و سایر خوانندگان بیشتر دنبال کتابهایی هستیم که سانسور شده هستند ودر بازار یافت نمیشوند وگر نه خب سراغ بازار کتاب میرفتیم تا هم تحرک داشته باشیم وهم حال وهوایی عوض کنیم.
در 10 ماه پیش توسط abr...dl3
من این کتاب رابه همه کسانی که دلشان می خواهد می توانند بیشتر فکر کنند توصیه می کنم البته بشرط تداوم وخودم به همین دلیل درصد خواندنش هستم.
در 1 سال پیش توسط tad...ary