فیدیبو نماینده قانونی انتشارات لیوسا و بیش از ۴۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

من، فرمانروای وجود

نسخه الکترونیک کتاب من، فرمانروای وجود به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

«رابرت کالیر» در این کتاب که حاصل و چکیده و نتیجه سال‌ها پژوهش و مطالعه وی درباره قدرت جذب ذهن و ضمیر و ناخودآگاه خلاق انسان است، از رازهای اعجازآفرین و شگفت‌انگیز قدرت فکر آدمی ـ که آن را موهبتی آسمانی می‌شمارد ـ پرده برمی‌دارد و انسان را موجودی بهره‌مند از قدرتی خارق‌العاده توصیف می‌کند که با برخورداری از صفاتی آسمانی و خدایی، قادر است در سخت‌ترین مراحل زندگی،سخت‌ترین موانع را از پیش پای بردارد و افق و چشم اندازی بدیع و زیبا در پیش روی خود ترسیم و خلق کند.
رابرت کالیر درپی سال‌ها تحقیق دریافت که بسیاری از بیماری‌هایی که در اثر مصرف نابجا و زیاده از حد داروهای شیمیایی و تغذیه نامناسب صورت می‌گیرد و پزشکان آنها را غیرقابل علاج تشخیص داده‌اند، توسط نیروی شگرف ذهن قابل درمان است.

دانلود کتاب من، فرمانروای وجود در فیدیبو

۲۳۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۳۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

موضوع کتاب راجب قدرت ذهن انسان هست که حرف جدیدى هم براى گفتن نداره...تا اواسط کتاب خوب و نسبتا جذابه اما ازونجا به بعد واسه من خسته کننده بود...کتاب بدى نیس ولى با این قیمت پیشنهاد نمى کنم.
در 10 ماه پیش توسط soheil eshragh
اسم کتاب،بی تعصب اسم درستی نیست.ما هیچ کدوم فرمانروای وجود نیستیم.منطقا هم همه متغیرها دست ما نیست
در 10 ماه پیش توسط msa...q89