در صورتی که از فیدیبو کد هدیه دریافت کرده‌اید، اینجا را کلیک کنید.

۵,۰۰۰ تومان
3.50 $

درباره کتاب

نوجود دخترکی عادی است، نه ملکه است و نه شاهزاده. او یک دختر معمولی است که با والدین، برادران و خواهرانش زندگی می‌کند. نوجود مانند تمام همسالان خود عاشق قایم‌باشک‌بازی است و شکلات هم خیلی دوست دارد. از نقاشی کشیدن لذت می‌برد و با وجودی که دریا را تاکنون ندیده است ولی در رؤیاهایش خود را یک لاک‌پشت آبی می‌بیند. هنگامی که لبخند می‌زند فرورفتگی کوچکی بر روی گونه چپش ظاهر می‌شود.
در غروب یک روز سرد و خاکستری سال ۲۰۰۸، لبخند شیطانی و جذاب نوجود ناگهان تبدیل به اشک‌های تلخی شد. پدرش به او گفت که باید با مردی ازدواج کند که سه برابر سن او را دارد. گویی تمام دنیا روی سرش خراب شد. مراسم ازدواج او در ظرف مدت چند روز برگزار شد و دخترک تصمیم گرفت تا تمام توانش را جمع کند و خود را از این سرنوشت شوم نجات دهد.

نظرات کاربران

کتاب جالبیه بیوگرافی ها به آدم خیلی کمک میکنن تا درباره دنیای امروز در نقاط مختلف دید پیدا کنی
در 2 هفته پیش توسط مهسا رفیعیان
جالب
در 4 هفته پیش توسط ویل پارکر
داستانش به لحاظ ارزش ادبی، خاص نیست اما روایت فوق العاده ای از یک داستان واقعی که قهرمانش یک کودک مورد آزار است.
در 4 هفته پیش توسط sep...aez
جالب بود واقعا، هم دردناک چون آدم متوجه میشه هنوز هستن کسایی که ظلم میکنن و به اسم آبرو و شرف ازش دفاع میکنن و کاملا بهش باور دارن، هم لذت بخش بخاطر اینکه درمقابل کسانی هستن که در مقابل این ظلم می ایستن و مردمی که دیگه نمیخوان اون سنت غلط قدیمی رواج داشته باشه
در 1 ماه پیش توسط عاطفه قربانی
عالی بود... ولی ای کاش همه‌ی واقعیت همین بود. برید و زندگی نجود رو بعد از طلاقش بخونید:( نتونست زیاد درس بخونه و به آرزوش نرسید. دوباره ازدواج کرده و بچه داره.
در 1 ماه پیش توسط مهسا