فیدیبو نماینده قانونی انتشارات درسا و بیش از ۴۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

من نجود هستم ده ساله، مطلقه

نسخه الکترونیک کتاب من نجود هستم ده ساله، مطلقه به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها کافیست اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

نوجود دخترکی عادی است، نه ملکه است و نه شاهزاده. او یک دختر معمولی است که با والدین، برادران و خواهرانش زندگی می‌کند. نوجود مانند تمام همسالان خود عاشق قایم‌باشک‌بازی است و شکلات هم خیلی دوست دارد. از نقاشی کشیدن لذت می‌برد و با وجودی که دریا را تاکنون ندیده است ولی در رؤیاهایش خود را یک لاک‌پشت آبی می‌بیند. هنگامی که لبخند می‌زند فرورفتگی کوچکی بر روی گونه چپش ظاهر می‌شود.
در غروب یک روز سرد و خاکستری سال ۲۰۰۸، لبخند شیطانی و جذاب نوجود ناگهان تبدیل به اشک‌های تلخی شد. پدرش به او گفت که باید با مردی ازدواج کند که سه برابر سن او را دارد. گویی تمام دنیا روی سرش خراب شد. مراسم ازدواج او در ظرف مدت چند روز برگزار شد و دخترک تصمیم گرفت تا تمام توانش را جمع کند و خود را از این سرنوشت شوم نجات دهد.

دانلود کتاب من نجود هستم ده ساله، مطلقه در فیدیبو

۱۴۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۱۴۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

من این کتاب رو نخوندم ولی جهت اطلاع دوستان بگم که اوضاع ایران چه بسا بدتر باشه!! سالانه چندین هزار کودک ده تا سیزده سال در ایران ازدواج می کنند، مثلا سال گذشته چهار هزار نفر. و ۲۸ هزار دختر هم در سن ۱۳ تا ۱۵ سالگی ازدواج کردن. ۱۷ درصد از ازدواج‌های کشور مربوط به ازدواج دختران زیر ۱۸ سال بوده.این آمار افتضاحه، دختران سرزمین من با مقداری مواد معامله میشن. کافیه پدر بره از دادگاه حکم بگیره که دخترش بلوغ جسمی و عقلی داره تا بتونه شوهرش بده تو سن زیر سیزده سال.
در 3 هفته پیش توسط زهرا جمالی
کتاب بسیار جالب و عالی بود به امید اینده روشن برای همه دختران در هر کجای دنیا که هستن
در 4 هفته پیش توسط she...ani
بی کشش ترین کتاب موجود
در 1 ماه پیش توسط هیلا فرخ پی
موضوع غم انگیز و عجیبی که داستان داشت باعث شد نتونم دست از خوندنش بردارم کتاب تاثیرگذاری بود
در 2 ماه پیش توسط سارا
بعید نیست در کشور ما هم این کودک ازاری ها وجود داشته باشه فقط بعضی به هم محرم بعضی نامحرم و دزدکی کاش ارزو کنیم کودک رو کودک ببینیم و به کودکیش احترام بزاریم
در 2 ماه پیش توسط sha...deh