کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی نشر تیر و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

راهبی که اتومبیل فراری خود را فروخت...

نسخه الکترونیک کتاب راهبی که اتومبیل فراری خود را فروخت... به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

جلسه‌ای اضطراری صورت گرفت و تمام اعضای شرکت حقوقی در سالن جلسه تجمع یافتند. همچنان که قدم به درون سالن اصلی کنفرانس می‌نهادیم، می‌توانستم حدس بزنم که با یک مشکل بسیار جدّی رویارو شده‌ایم. هاردینگِ کهنسال، نخستین فردی بود که زبان به سخن گفتن گشود:«متأسفانه باید اعلام کنم که حامل اخبار بسیار بدی هستم. دیروز صبح، جولین مَنتِل، مادامی که در سالن دادگاه حضور داشته است، دچار یک سکته قلبی بسیار جدّی می‌شود. او مشغول رسیدگی به پرونده اِراَتلَنتیکبود... در حال حاضر، در بخش مراقبت‌های ویژه، بستری شده است؛ امّا پزشکان معالجش به من اطّلاع دادند که وضعیتش خوشبختانه ثبات پیدا کرده است و این که حالش بهبود خواهد یافت.
با این حال، جولین تصمیم خود را گرفته است. تصمیمی که به نظرم، شما همه باید از آن مطّلع گردید... او تصمیم گرفته است که خانواده بزرگ ما را در این شرکت حقوقی ترک کند و از حرفه وکالت دست کشد. او دیگر قصد ندارد به این شرکت بازگردد...»
من به شدّت شوکه شدم!

  • دسته بندی: سبک زندگی ، داستانی
  • ناشر: نشر تیر - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 2.15 مگابایت - تعداد صفحات : ۳۰۲ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب راهبی که اتومبیل فراری خود را فروخت... در فیدیبو

۲۴،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۴،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

کتاب صوتیش نیس؟
در 4 ماه پیش توسط محمد نجاری
تمام ثمره زندگیم دختری ۱۹ ساله بود که رفت بعد از ۵ ماه از فوت تنها فرزندم این کتاب مرا به زندگی نو دعوت نمود.بسیار سپاسگزارم از خداوند .
در 6 ماه پیش توسط mary mir
بسیار خوندنی و جالب. تکنیک های داخل هر فصل بسیار عملی و قابل اجراست.
در 6 ماه پیش توسط Hos....33
اگر میخواهید با دید ادبیات داستانی و رمان بخوانیدش؛ سخت سرخورده خواهید شد چون از لحاظ فوت و فن داستانویسی در حد خیلی ابتدایی و سطحی است؛ مثال معروف کلید اسرار ترکیه ای... جملات و داستان در سطح و همه چیز جنبه ایدئولوژیکی دارد و جنبه معنوی و جملات تاثیر گذار بر تمامی وجوه داستان سایه انداخته؛ ولی از لحاظ محتوا بد نیست، هرچند روو بازی کردن نویسنده و زبان پند و اندرزگویش گلوی آدم رو میزند، ولی اگر برای کانال تلگرام یا کپشنهای اینستاگرامتون دنبال دیالوگها و جملات تاثیرگذار هستید،کتاب خوبیه؛ در کل تمرینها و نکات خوبی داره البته به شرط تأمل و عمل...
در 6 ماه پیش توسط علی صدیقین
کتاب خیلی خوبیه
در 8 ماه پیش توسط امیرپویا شفیعی