کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی دفتر نشر فرهنگ اسلامی و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

ماجرای معنویت در دوران جدید «از گالیله تا فروید»

نسخه الکترونیک کتاب ماجرای معنویت در دوران جدید «از گالیله تا فروید» به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

با تطور تمدن غرب، صحت دوراندیشی فیلسوفانی چون روسو تأیید شد؛ و هر چه از عمر این تمدن با هیمنه گذشت، شکاف ایجاد شده میان انسان و خداوند عمیق‌تر شد؛ و انسان محروم از افاضات قدسی، سرگردان و بی‌پناه در زمین خاکی، اسیر یک زندگی بدون فراز و نشیب، یکنواخت و تهی از معنا شد. این اتفاق دردناک، محصول اهتمام و جدیت معماران تمدن غرب در اجابت خواسته‌ها و نیازهای مادی، و غفلت از دغدغه‌های درونی و روح پرسشگر انسان بود.
ماجرای معنویت در تمدن غرب در یک مرحله و توسط یک شخص خاص رقم نخورده است، بلکه ماجرای معنویت هم زمان با شکوفایی علم مکانیک به راه افتاد و در گذر از مراحلی چندگانه، سیر تکوینی‌اش را انجام داد.
منظور از مراحل چندگانه، چهار جریان تأثیرگذار علمی و فلسفی است که در فصول آتی، تحت عناوین ضربۀ کیهانی، ضربۀ فلسفی، ضربۀ زیست‌شناسی و ضربۀ روان‌شناسی به بررسی آن‌ها خواهیم پرداخت.
هر یک از جریان‌ها یا مراحل چهارگانه، بر اساس فرضیه‌ها و تئوری‌های قوام‌یافته است که مرتبط با حوزه‌های تخصصی و علمی خاص همان علم است و این بخش از نظریه‌ها با موضوع کتاب بی‌ارتباط است.

دانلود کتاب ماجرای معنویت در دوران جدید «از گالیله تا فروید» در فیدیبو

۲۵،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۵،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران