کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی انتشارات سعید نوین و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

چرا بعضی مردان خیانت می‌کنند

نسخه الکترونیک کتاب چرا بعضی مردان خیانت می‌کنند به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

وجود دلایل عاطفی و احساسی، جنسی، تمایل داشتن به فرزند، متعادل نبودن تعداد زنان ومردان جامعه، جنگ‌ها و دلایل اقتصادی از جمله عواملی هستند که می‌تواند دلیل بروز و دفاع از تعدد زوجات باشد که باید با خونسردی و بی‌طرفانه، مورد بررسی قرار داد، چرا که موجب ترس و کابوس برای بسیاری از زنان شده و هم چنین ممکن است موجب ایجاد ترس در دختران جوان شود و آن‌ها را از ازدواج باز دارد و از مردها بیزار شوند.
زندگی‌هایی که با حسادت تبدیل به کابوس شده‌اند.
حس حسادت ازدلایل اولیه‌ی واکنش زنان به خاطروجود احتمالی زن دیگری در زندگی همسرشان است. با این حس بسیاری از زنان، وقتی که هنوز هیچ اتفاقی برایشان نیفتاده، در ذهن خود این احتمال را تقویت می‌کنند و زندگی را به کام خود تلخ می‌کنند.

دانلود کتاب چرا بعضی مردان خیانت می‌کنند در فیدیبو

۲۵،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۵،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

با سلام کتاب چرا برخی مردان خیانت میکنند کاملا مربوط به جامعه و فرهنگ عرب است و با فرهنگ ما ایرانی ها اصلا ربطی ندارد . من کتاب علل خیانت مردان از ( ام گری نیومن ) را هم از سایت شما خریداری نموده ام این کتاب خیلی علمی و آموزنده است
در 10 ماه پیش توسط زینب دارایی