کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی نشر قطره و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

یونگ می‌گوید: مصاحبه‌ها و دیدارها

نسخه الکترونیک کتاب یونگ می‌گوید: مصاحبه‌ها و دیدارها به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

روش‌های روان‌شناسی و روان‌کاوی مثل نظریه‌های ادبی است، با یکی متن را تحلیل می‌کنند و با دیگری روان را. حالات روانی یا رؤیاها را هم با نظریه‌ی یونگ می‌توان تحلیل کرد و هم با نظریه‌ی فروید یا آدلر. امثال فروید و یونگ علاوه بر ذهن عادی به ناخودآگاه اهمیت زیادی می‌دادند. امثال آنا فروید و کارن هورنای معتقد بودند که اعمال آدمی برای محافظت از خود و دور کردن رنج از خود است. امثال ژان پیاژه عقیده داشتند که انسان هم تحت‌تأثیر محیط است و هم ژنتیک. گاهی روشی برای متنی سزاوارتر از دیگر روش‌هاست. این‌که خود آن نظریه چقدر درست است چندان قابل تحقیق نیست. بسیاری از این نظریات به لحاظ طبّی چندان مشخص و معیّن نیستند، مثلاً جای مشخصی در بدن به نام ناخودآگاه یا روح یا فرامن و امثال این‌ها نداریم. کاربرد مهم است. روش واسطه و ابزار است، نتیجه‌ی کار مهم است.
در روش درمانی یونگ فقط هدف که بهبود و رسیدن بیمار به آرامش است مهم است. وسیله و مقدّمه‌ی درمان ثابت و مشخّص نیست و هر چیزی ممکن است به کار آید.

دانلود کتاب یونگ می‌گوید: مصاحبه‌ها و دیدارها در فیدیبو

۲۵،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۵،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

لطفا زمان خواندن رایگان رو افزایش بدید
در 2 ماه پیش توسط meh...ani
کتابهای روانشناسی یونگ بی نظر است.کتاب مفید و سودمندی است.
در 4 ماه پیش توسط Mehdi Tamadon Rastegar
این کتاب هم مثل تحلیل رویا شاخص هست.یونگ وقتی مینویسد با زمانی که پاسخ می دهد متفاوت هست. نظریاتش رو شفاف تر بیان میکند و برخی ابهامات برای خواننده آثارش برطرف می شود.
در 7 ماه پیش توسط بهمن
این کتاب واقعا خیلی کتاب خوبیه. ارزش خواندن رو داره. خصوصا که مترجمش هم سیروش شمیسا است. از فیدیبو هم بسیاااار سپاس که تخفیف خاص قائل شده.
در 7 ماه پیش توسط col...382
در مورد تاثیر ناخوداگاه بر رفتار انسان مطالب خیلی جالبی در این کتاب هست و خیلی نکات خواندنی از زندگی شخصی یونگ مثل دلایل جدا یی از فروید...در یکی از مصاحبه ها یونگ می گوید که قبل از ظهور هیتلر با بررسی یکسری از بیماران آلمانی توانسته ظهور دیکتاتوری مثل هیتلر را پیش بینی کند..به نظر من کتاب خیلی مفیدی است و اهمیت آگاه بودن از انچه درونمان می گذرد را مدام گوشزد می کند چه برای سرنوشت شخصی و چه برای سرنوشت جمعی...
در 9 ماه پیش توسط shi...deh