در صورتی که از فیدیبو کد هدیه دریافت کرده‌اید، اینجا را کلیک کنید.

۶,۴۵۰ تومان
4.22 $
  • دسته بندی(ها) : دین و عرفان ، عرفان
  • ناشر: نشر تیر
  • تاریخ نشر:
  • شابک
    : 964-90773-0-8
  • زبان : فارسی
  • حجم فایل: 1.15 مگابایت
  • تعداد صفحات: ۱۶۱ صفحه

درباره کتاب

تجربه متعالی بتی جین ایدی، مدرکی شگفت‌آور و انکارناذیر از حیاتی پس از مرگ جسمانی است. شاید او بیش از تمام انسان‌های که پیش از او از این تجربه عجیب گذشته‌اند، چیزهای خارق‌العاده و آسمانی دیده باشد.
در آغوش نور از حقایقی سخن می‌گوید که به نویسنده کتاب آموز داده شد و نیز از واقعیت‌هایی باشکوه، خارق‌العاده و انکارناپذیر، که همچون حقیقتی یگانه در عالم روحانی و دربهشت الهی وجود دارد.
دکتر ملوین مورس نویسنده پیشگفتار این کتاب اعلام داشته: بدون کوچکترین تردید مطالعه این کتاب ساختار و اساس زندگی شما و تمام اعتقادات کنونی شما را عمیقاً دستخوش تغییراتی بسیار مفید و سازنده و امیدبخش خواهد کرد!

نظرات کاربران

من این کتاب را سال ها پیش خواندم.جدای از اینکه بخواهیم مشاهدات نویسنده را اثبات یا رد کنیم باید بگویم که نگاه انسان را به زندگی واقعا تغییر میده. این کتاب در ان مقطع از زندگیم به من آرامش عجیبی داد و خشم های پنهان وجودم را ازبین برد و قدرت دوباره ای برای زندگی و تحمل سختیها به من داد.نگاه عالی از دیدگاه مرگ به دنیا داشت . هنوز هم گاهی اوقات به شدت دلم برای کتاب تنگ میشود و برای چندمین بار در مشکلاتم به آن پناه میبرم.با وجود اینکه من مسلمان و مذهبی هستم ولی به شدت و به دور از تعصب از نویسنده کتاب ممنونم....
در 1 ماه پیش توسط مریم طالبی
از بس این کاربر Ger..y۷۷ زیر این مجموعه نظر گذاشته من مردد شدم در درخرید این کتاب. قبلا یک جلد از این مجموعه خوندم . اما برای مابقیش صحبت ها و تعریف های این کاربر مردد شدم.
در 1 ماه پیش توسط red...eza
هدفم اینه که همه بخونند لذت ببرند والبته استفاده کنند فیدیبو حتی یک ریالم بابتش بهم تخفیف نمیده مطمئن باشید
در 6 ماه پیش توسط Ger...y77
زیبا بود خیلی توصیه میکنم بخونید..اما میدونید ادمیم دیگه یکم شک و تردید دارم مگه میشه نداشته باشم.شاید این خانومه راست نگفته باشه.اما بازم ارزش خوندن داره ممنون فیدیبو.کاش کتابای بیشتری راجب مرگ بزارید
در 6 ماه پیش توسط فاطمه خانوم
ما با مرگ مشکلی نداریم، مشکل زندگیه که تموم نمیشه.
در 6 ماه پیش توسط مصطفی .م