کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی صدرا و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

حماسه حسینی(جلد اول - سخرانیها)

نسخه الکترونیک کتاب حماسه حسینی(جلد اول - سخرانیها) به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

«حماسه حسینی» مجموعه‌ای است مشتمل بر کلیه سخنرانیها و یادداشتهای استاد شهید آیة‌اللّه‌ مطهری درباره حادثه کربلا. کتاب حاضر جلد اول این مجموعه و شامل سخنرانیهاست.
این کتاب گرچه بعد از شهادت استاد به چاپ می‌رسد ولی از نظر نوع موضوعات و قوّت تحلیل، از شاهکارهای آیة‌اللّه‌ مطهری به‌شمار می‌رود و از نظر خرافه‌شویی از این حادثه بزرگ و درس‌آموز و پرداختن به جنبه‌های مختلف این حادثه و ارزش‌گذاری برای هر یک از این جنبه‌ها و از نظر پرداختن به جوانبی که معمولاً کمتر به آنها پرداخته می‌شود یک کتاب کم‌نظیر محسوب می‌شود.

دانلود کتاب حماسه حسینی(جلد اول - سخرانیها) در فیدیبو

۲۵،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۵،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

این کتاب شاهکاااااااره...واقعا عالیه.... روح استاد شاد
در 3 هفته پیش توسط koo...osh
چرا جلدهای بعدی رو نمیذارید؟ نمیدونم این نسخه ی سه جلدی هست یا دو جلدی... ولی ممنون میشم بقیه اش رو هم بذارید
در 4 هفته پیش توسط ز احمدی
بسیار خوب و اگاهی دهنده و ساده
در 1 ماه پیش توسط far...oud
تا حالا هیچ کتابی به این اندازه به دلم ننشسته بود حتی اگر به عنوان یک واقعه هم به این موضوع نگاه بشه و هدف قیام امام حسین(ع) بررسی بشه بسیار روشنگر و راهنمای زندگی بشر در دنیا و اخرت خواهد شد. حقیقتا که استاد شهید مرتضی مطهری برای زمان خودشان نبودند و روز به روز بیشتر روشنگری میکنند.
در 3 ماه پیش توسط saj...esh
واقعا شهید مطهری یک نابغه بوده..... یک بار خوندن این کتاب کمه باید چندبار خوند
در 4 ماه پیش توسط رضا ح/م