فیدیبو نماینده قانونی نشر موغام و بیش از ۴۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

فصلنامه‌ی(بین‌المللی)به زبان ترکی و فارسی آذری شماره۵ (نسخه pdf)

نسخه الکترونیک فصلنامه‌ی(بین‌المللی)به زبان ترکی و فارسی آذری شماره۵ (نسخه pdf) به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها کافیست اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره مجله :

(نسخه pdf)
در سرزمین آذرباییجان قرن ها پیش از اسلام، گرچه اقوام گوناگونی می‌زیستند، اما ترکان پیوسته بر همه تغلب داشته اند و اکثریت به حساب می آمدند. مرحوم میرعلی سیدوف در کتاب خود و شادروان محمد تقی زهتابی در پژوهش توان فرسای خود به این گونه نگرش نوین به کاوش در دوران کهن تاریخ آذرباییجان، سمت و سوی علمی داده اند و امروزه جوانان دانش پژوه ما، با گام های استوار خود داده های نوین دانش دیرین شناسی را نظم و نسق می دهند و کشف رازهای گذشته پر افتخار اجداد و نیکان خود را در آن پی جویی می کنند.

دانلود مجله فصلنامه‌ی(بین‌المللی)به زبان ترکی و فارسی آذری شماره۵ (نسخه pdf) در فیدیبو

۱۶۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۱۶۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

زبانی به عنوان آذری وجود نداره و این کلمه رو اولین بار استالین روس در آورد، اصلا تو هیج جای تاریخ این کلمه جعلی نیومده، زبان ما تورکی آزربایجانی هست، لطفا بردارید این کتاب های تفرقه انداز و جعلی رو
در 10 ماه پیش توسط far...z66
عالی بود
در 2 سال پیش توسط sha...bas