فیدیبو نماینده قانونی نشر قطره و بیش از ۴۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

کافه‌ی چرا: کافه‌ای که پرسش‌های ‌تان را می‌توانید آن‌جا پیدا کنید

نسخه الکترونیک کتاب کافه‌ی چرا: کافه‌ای که پرسش‌های ‌تان را می‌توانید آن‌جا پیدا کنید به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها کافیست اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

کتاب حاضر نوعی کتاب داستانی با درون‌مایه‌ی روانشناسی است. شخصیت اصلی داستان مردی به نام «جان» بوده که شخصیتی عجول و شتاب‌زده دارد. جان یک هفته از کارش مرخصی می‌گیرد تا از هر چیزی که مربوط به کار می‌شود دور باشد و در مورد سؤالی که اغلب روزها فکرش را مشغول کرده بود تفکر کند. او که در این مسیر گم و در تقاطع‌های واقعی و استعاری سرگردان شده است، خود را مقابل غذاخوری کوچک و دورافتاده‌ای میابد که گویا در وسط ناکجاآباد واقع شده است و کیلومترها از شهر و آبادی فاصله دارد. «جان» فقط به‌قصد بنزین زدن و یافتن غذایی اندک برای ادامه سفر پیاده می‌شود ولی به طرزی کاملاً متفاوت تغذیه می‌شود. در توضیح پشت جلد کتاب می‌خوانید: «جان در شبی که تصمیم گرفته برای مدتی دست از کار بکشد و - به قول خودش – "باتری‌هایش را شارژ کند"، در جاده گم می‌شود و پس از ساعت‌ها پرسه زدن، از کافه‌ای در ناکجاآباد سر درمی‌آورد. کافه‌ای عجیب و مرموز که با کافه‌های دیگر متفاوت است. جان در این کافه برای نخستین بار در زندگی با این پرسش‌ها مواجه می‌شود: چرا اینجایید؟ آیا از مرگ می‌ترسید؟ آیا از زندگی احساس رضایت می‌کنید؟ این اتفاق زندگی جان و دیدگاه او را به زندگی دگرگون می‌کند. این کتاب شمارا وادار می‌کند به زندگی از زاویه‌ی دیگری نگاه کنید.»

دانلود کتاب کافه‌ی چرا: کافه‌ای که پرسش‌های ‌تان را می‌توانید آن‌جا پیدا کنید در فیدیبو

۲۳۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۳۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

داستان جالبی بود. آدم رو به فکر فرو می بره. باید با دقت خوندش
در 2 ماه پیش توسط f.m...zab
جالب و متفاوت...شاید به آهستگی پیش برود ولی مطمئنا دیر از ذهن خارج خواهد شد...
در 7 ماه پیش توسط غریب
جالب بود.
در 8 ماه پیش توسط من کنت مولاه فهذا علی مولاه
عالی بود.
در 10 ماه پیش توسط ابراهیم راضی
خوب بود
در 11 ماه پیش توسط mohsen