در صورتی که از فیدیبو کد هدیه دریافت کرده‌اید، اینجا را کلیک کنید.
رایگان
free

درباره کتاب

*** خطر لو رفتن داستان *** خطر لو رفتن داستان ***
********************
‌این فایل تصویری شامل اطلاعات جالبی درباره نویسنده کتاب خانم دلوی و همچنین شخصیت‌های اصلی و موضوعات مطرح شده در آن است که با استفاده از تصاویری زیبا طراحی شده است.
به این شکل از نمایش اطلاعات، که از طریق تصاویر انتقال داده می‌شود،‌ اینفوگرافیک می‌گویند.

این اثر یکی از نخستین آثار پیشگام در نوعی سبک رمان‌نویسی است که امروزه «رمان نو» خوانده می‌شود.‌
ویرجینیا وولف در این داستان، یک روز از زندگی کلاریسا دلوی را در لندن پس از جنگ جهانی اول و از زاویه دید این زن ‌توصیف می‌کند. خواننده چنین می‌انگارد که گویا پا به پای راوی در خیابان‌های لندن گام برمی‌دارد و از دریچه نگاه کلاریسا آدم‌ها ‌و محله‌های شهر را می‌بیند. در این گذار تند و ناگسسته، نویسنده از شهر و آدم‌هایش تابلویی به پهنای افق در دیدرس خواننده قرار ‌می‌دهد. خانم دلوی عاشق زندگی است و همه جنبه‌های زندگی در او شور و شوق می‌آفرینند؛ و بدین ترتیب،‌ حکایت بسط می‌یابد ‌و از گذشته به حال می‌رود و هر دو را با هم درمی‌آمیزد. کلاریسا به مأمور نظم عبور و مرور،‌ به ویترین مغازه‌ها، ‌به اتومبیلی ‌که با پرده‌های کشیده به سرعت می‌گذرد و شاید عضوی از خاندان سلطنتی را در خود پناه داده است توجهی یکسان نشان می‌دهد؛‌ ‌او در حالیکه در باغ‌های کنسینگتون پرسه می‌زند با زوجی جوان برخورد می‌کند...‌
در ادامه اینفوگرافیک «خانم دلوی»‌ را می‌خوانیم.

نظرات کاربران

چند تا رمان خوب بزارید!!!!!خوبا رو ک همش پولی کردین!!!!!شاید یکی پول نداشته باشه فرهنگ کتابخوانی اینه یعنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
در 2 ماه پیش توسط mar...990
چقد مسخره
در 6 ماه پیش توسط รค๓๏๏ภєђ
واقعا که خیلی نامردی کتاب های خوب رو رایگان کنید
در 6 ماه پیش توسط myr...yyg