در صورتی که از فیدیبو کد هدیه دریافت کرده‌اید، اینجا را کلیک کنید.
رایگان
free

درباره کتاب

*** خطر لو رفتن داستان *** خطر لو رفتن داستان ***
********************

این فایل تصویری شامل اطلاعات جالبی درباره نویسنده کتاب مادام بووآری و همچنین شخصیت‌های اصلی و موضوعات مطرح شده در آن است که با استفاده از تصاویری زیبا طراحی شده است.
به این شکل از نمایش اطلاعات، که مفاهم از طریق تصاویر انتقال داده می‌شوند،‌ اینفوگرافیک می‌گویند.

نگارش مادام بوواری از سپتامبر ۱۸۵۱ تا آوریل ۱۸۵۶ به مدت پنج سال در کرواسه طول کشید. در این مدت فلوبر روزانه بیش از چند خط نمی‌نوشت و مرتب مشغول ویرایش نوشته‌های پیشین بود و هرآنچه را بر کاغذ می‌آورد با صدای بلند برای خود می‌خواند. او برای غنا بخشیدن به داستان علاوه بر بیان داستان اصلی، به بیان چند خاطره و چگونگی ارتباطش با لوئیز کوله پرداخته است. او که بسیار با شخصیت مادام بوواری هم‌ذات‌پنداری می‌کرده‌است، در نامه‌ای گفته‌است که هنگام نوشتن صحنه سم خوردن اما بوواری، مزه آرسنیک را در دهان خود احساس می‌کرده‌است.

در اینفوگرافیک کتاب «مادام بوواری» وارد هزارتوی جذاب این داستان می‌شویم.

نظرات کاربران

سلام کتاب دانلود شد فقط ٢ صفحه عکس دار لطفا پیگیرى کنید باتشکر
در 6 روز پیش توسط nes...ghi
جزوه صد تا کتابیه که باید قبل از مرگ بخونیم...
در 2 ماه پیش توسط www...y69
خوب بود..مختصر و مفید ممنون
در 2 ماه پیش توسط atn...989
تصویر نمونه‌ای زن در آثار نویسندگان کلاسیک، بسیار پررنگ است. «اوژنی گرانده» بالزاک و «آنا کارنینا»ی تولستوی دو نمونه‌ی شهیر دیگرند. اما در این بین، شاید تنها مادام بواری توانسته است «اضطراب شناور» دایمی و بی‌تابی ناشی از نارضایتی همیشگی از وضع موجود، و تلاش برای دست‌یابی به وضع مطلوب را در زنان، به‌خوبی نشان دهد. این ویژگی البته فراتر از کلیشه‌های جنسیتی، بخشی از انرژی همه‌ی ما را –مرد یا زن- هدر می‌دهد یا در شکل متعادلش، کمک می‌کند برای پیشرفت، تلاش کنیم. اما تفاوت معنادار جنسیتی این‌جاست که مردان عموماً با دل بستن به خوشی‌های کوچک و سرگرمی‌هایی نظیر کار و مقام و ثروت، نگاه مصرف‌گرایانه‌تری به زنان دارند، در حالی که زنان، خودآگاه یا ناخودآگاه، عموماً نه همیشه، در جست‌وجوی نیمه‌ی گمشده‌ای هستند که از اساس وجود ندارد. وضعیتی که «سیمون دو بوآر» به عنوان یک زن فرانسوی دیگر (با نامی مشابه اِما بواری!) مشکل اصلی زنان می‌داند.
در 2 ماه پیش توسط خوره کتاب
ممنون.ایده ی جالبیه اینفوگرافیک کردن کتابها.
در 2 ماه پیش توسط مریم اکبری