فیدیبو نماینده قانونی نشر قطره و بیش از ۴۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

درمان شوپنهاور

نسخه الکترونیک کتاب درمان شوپنهاور به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها کافیست اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

یالوم در رمان شوپنهاور تصور می‌کند فیلسوف معاصری به نام فیلیپ که فردی منزوی و به‌نوعی رونوشت شوپنهاور است، به یکی از گروه‌های درمانی روان‌درمانگر مشهوری به نام جولیس وارد می‌شود که خود به دلیل رویارویی ناگهانی با سرطان- و مرگ خویش- به مرور دوباره‌ی زندگی و کارش نشسته است. فیلیپ آرزو دارد با به کارگیری اندیشه‌های شوپنهاور، به یک مشاور فلسفی بدل شود و برای این منظور نیازمند سرپرستی جولیس است. ولی جولیس می‌خواهد به کمک اعضای گروه به فیلیپ/شوپنهاور بقبولاند که این ارتباط انسانی است که به زندگی معنا می‌بخشد، کاری که هیچ‌کس برای شوپنهاور تاریخی نکرد.

دانلود کتاب درمان شوپنهاور در فیدیبو

۱۴۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۱۴۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

رمانی فلسفی که در عین جذاب بودن هم نکات ظریفی درباره روان درمانی گروهی را آشکار میسازد و هم سرگذشت و تفکرات فیلسوف نابغه، آرتور شوپنهاور را بی طرفانه در خلل داستان در اختیار خواننده قرار میدهد. خواندن این کتاب را به افرادی که چیزی بیشتر از داستان از یک رمان انتظار دارند توصیه میکنم
در 4 روز پیش توسط مليکا حمزه
مثل باقی آثار او عالی. ممنون از ترجمه روان خانم حبیب.
در 5 روز پیش توسط سیما سرشار
کتاب خوبیه ولی یکی از عیب کتاب های اقای یالوم ..سبک و داستان های مشابه هم است
در 2 هفته پیش توسط محمدجواد هدایتی
یک رمان عالی.
در 2 هفته پیش توسط amel akbari
بسیارآموزنده وجالب بود به نحوی سیرتحولات فلسفی از ابتدای قرن نوزده درقالب رمانی جذاب تابحال رونشون میده
در 4 هفته پیش توسط s.m...rdi