فیدیبو نماینده قانونی تسنیم و بیش از ۳۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

مصا‌حبه‌ها و ‌گفتگوها‌ی بر‌گز‌يد‌ه ا‌ما‌م ‌خمينی (ره)

کتاب مصا‌حبه‌ها و ‌گفتگوها‌ی بر‌گز‌يد‌ه ا‌ما‌م ‌خمينی (ره)

نسخه الکترونیک کتاب مصا‌حبه‌ها و ‌گفتگوها‌ی بر‌گز‌يد‌ه ا‌ما‌م ‌خمينی (ره) به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها کافیست اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصبکنید.

۷۰٪ تخفیف برای خرید اولی ها با کد: digikala9

درباره کتاب مصا‌حبه‌ها و ‌گفتگوها‌ی بر‌گز‌يد‌ه ا‌ما‌م ‌خمينی (ره):

در این مصاحبه‌ها، امام خمینی(ره) علاوه بر بیان ریشه‌ها و اهداف انقلاب اسلامی ایران برای افکار عمومی جهان، به موضع‌گیری قاطع در برابر حوادث و رویدادهای مختلفی که در جریان انقلاب پیش آمد، نیز پرداختند.
در این مصاحبه‌ها، صراحت و قاطعیّت آشکار امام(ره) در موضع‌گیری در مقابل رژیم شاه و حامیان او نشان دهندۀ قدرت روحی و شجاعت ایشان در قلب دنیای غرب و در مقابل تمامی مستکبران حامی شاه است. شجاعت امام(ره) در دفاع از آرمان‌های اسلامی و دفاع از منافع ملی ایران باید به عنوان الگویی شایسته برای همگان و مخصوصاً مسئولان نظام اسلامی در تمامی عرصه‌های بین‌المللی به ویژه در مجامع عمومی و در برخورد با رسانه‌های خارجی، مورد پیروی و عمل قرار گیرد.

چرا فیدیبو؟


خرید کتاب با بیش از ۵۰ درصد تخفیف.
در محتویات کتاب جستجو کنید.
نوع و اندازه فونت کتاب را تغییر دهید.
پس زمینه کتاب را برای مطالعه در شب یا نور کم تنظیم کنید.
کنار صفحه‌ها یادداشت بگذارید و بخش‌های مهم را هایلایت کنید.

اپلیکشن و نرم افزار کتابخوان فیدیبو
Fidibo iOS
Fidibo Android
Fidibo Windows

۱۳۰۰۰+

کتاب

در شبکه بزرگ دوستداران کتاب فیدیبو به دوستانتان کتاب هدیه دهید ونظرات دیگران را درباره جدیدترین و پرطرفدارترین کتاب‌ها بخوانید

۱،۵۰۰،۰۰۰+

دانلود رایگان اپلیکیشن

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۳۰۰+

ناشر

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت خود، کتاب های بهترین ناشران ایرانی را قانونی بخوانید

کسانی که کتاب مصا‌حبه‌ها و ‌گفتگوها‌ی بر‌گز‌يد‌ه ا‌ما‌م ‌خمينی (ره) را از فیدیبو خریده‌اند، کتاب‌های زیر را نیز خریده‌اند.