کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی انتشارات نیستان و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

شكوای سبز (۱)

نسخه الکترونیک کتاب شكوای سبز (۱) به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

دعای ندبه

أَلْحَمْدُ لِلَّهِ رَبِّ الْعالَمِینَ، وَ صَلَّی اللَّهُ عَلی سَیدِنا مُحَمَّدٍ نَبِیه وَ آلِهِ وَ سَلَّمَ تَسْلِیما،
حمد و سپاس و ستایش از آن خداست ـ پروردگار جهانیان ـ و درود و سلام و تحیت خداوند، بر سید و سرور ما و نبّی او، محمّد (ص) و بر خاندان او.

أَللَّهُمَّ لَک الْحَمْدُ عَلی ما جَری بِهِ قَضاؤُک فِی أَوْلِیائِک، أَلَّذِینَ اسْتَخْلَصْتَهُمْ لِنَفْسِک وَ دِینِک، إِذِ اختَرْتَ لَهُمْ جَزِیلَ ما عِندَک مِنَ النَّعِیمِ الْمُقِیمِ الَّذِی لا زَوالَ لَهُ وَ لاَ اضْمِحْلالَ،
خدایا! سپاس تو را، بر آنچه قضا و قَدَرت، بر اولیایت جاری ساخت؛ آنان که برای خودت و دین خودت خالصشان کردی؛ آنان که نعمتهای پایدار و بی‌زوال خویش را بر ایشان برگزیدی.

بَعْدَ أَنْ شَرَطْتَ عَلَیهِمُ الزُّهْدَ فِی دَرَجاتِ هذِهِ الدُّنْیا الدَّنِیةِ وَ زُخْرُفِها وَزِبْرِجِها، فَشَرَطُوا لَک ذلِک، وَ عَلِمْتَ مِنْهُمْ الْوَفاءَ بِهِ،
در پس عهد و شروطی که با آنان کردی؛ با آنان شرط کردی که نسبت به این دنیای فرومایه و زینتها و نقش و نگارهای آن، بی‌رغبت بمانند و آنان، این شرط را پذیرفتند.

دانلود کتاب شكوای سبز (۱) در فیدیبو

۲۴،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۴،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران