فیدیبو نماینده قانونی نشر نون و بیش از ۴۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

و هرروز صبح راه خانه دورتر و ‌دورتر می‌شود

نسخه الکترونیک کتاب و هرروز صبح راه خانه دورتر و ‌دورتر می‌شود به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

چشمان پیرمرد به‌طور عجیبی خالی است. ناامیدانه به شقیقه‌هایش می‌زند. پسرک دهان باز می‌کند که چیزی بگوید ولی وقتی این صحنه را می‌بیند جلوی خودش را می‌گیرد. در عوض آرام می‌نشیند و همان کاری را می‌کند که پدربزرگ یادش داده‌بود اگر گم شد انجام دهد: «محیط اطرافت را زیر نظر بگیر، دنبال ردپاها و سرنخ‌ها بگرد.»
نیمکت در احاطۀ درختان است چون بابابزرگ عاشق درخت‌هاست، چون درخت‌ها اهمیتی به افکار آدم‌ها نمی‌دهند. شبحی از پرنده‌ها از آنها بالا می‌آیند و در آسمان پخش می‌شوند و با اطمینان بر باد تکیه می‌زنند. یک اژدها میدان را می‌پیماید، خواب‌آلود و سبز، و یک پنگوئن با رد دستی شکلاتی روی شکم در گوشه‌ای به‌خواب رفته است. یک جغد مهربانِ یک‌چشم هم کنار او نشسته است. نوآ همه را می‌شناسد. مال او هستند. اژدها را بابابزرگ درست وقتی که به دنیا آمد به او داده ‌بود، چون‌که مامان‌بزرگ گفته‌بود اژدها برای نوزاد اسباب‌بازی توبغلی مناسبی نیست و بابابزرگ هم گفته‌بود که او هم یک نوۀ مناسب نمی‌خواهد.

دانلود کتاب و هرروز صبح راه خانه دورتر و ‌دورتر می‌شود در فیدیبو

۲۴،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۴،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

پر از احساس و جملات زیبا بود . من خیلی دوسش داشتم.
در 1 هفته پیش توسط salehe
مردی به نام اوه با فاصله از این بهتره.... نتونستم باهاش ارتباط برقرار کنم.
در 1 هفته پیش توسط رضا ح/م
داستان کتاب خوب بود . ولی اصلا طرز چاپش یا نوشتنش خوب نبود ادم گیچ میشه معلوم نیست چی به چیه و ترجمه هم می تونست خیلی بهتر باشه .لطفا با کیفت تر:(:(:(
در 1 هفته پیش توسط ell...375
برای من درد ناک بود چند صفحه بیشتر نخواندم اما کاملا دردم آمد نمیتوانم ادامه دهم پیری و مسائل آن بسیار دردناک هست
در 1 هفته پیش توسط m f
کتابی که نمی توان گفت تلخ است یا شیرین! اما طعم حقیقی زندگی را با برشی هایی کوتاه و آموزنده از ذهن یک کودک و یک پیرمرد بیان می کند و زیبایی اثر هم برای من در همین بود. یکی در آغاز و دیگری در پایان اما هر دو طعم حقیقی زندگی را می چشند!
در 2 هفته پیش توسط نسرین عبداللهی