در صورتی که از فیدیبو کد هدیه دریافت کرده‌اید، اینجا را کلیک کنید.

۴,۵۰۰ تومان
3.25 $

درباره کتاب

چشمان پیرمرد به‌طور عجیبی خالی است. ناامیدانه به شقیقه‌هایش می‌زند. پسرک دهان باز می‌کند که چیزی بگوید ولی وقتی این صحنه را می‌بیند جلوی خودش را می‌گیرد. در عوض آرام می‌نشیند و همان کاری را می‌کند که پدربزرگ یادش داده‌بود اگر گم شد انجام دهد: «محیط اطرافت را زیر نظر بگیر، دنبال ردپاها و سرنخ‌ها بگرد.»
نیمکت در احاطۀ درختان است چون بابابزرگ عاشق درخت‌هاست، چون درخت‌ها اهمیتی به افکار آدم‌ها نمی‌دهند. شبحی از پرنده‌ها از آنها بالا می‌آیند و در آسمان پخش می‌شوند و با اطمینان بر باد تکیه می‌زنند. یک اژدها میدان را می‌پیماید، خواب‌آلود و سبز، و یک پنگوئن با رد دستی شکلاتی روی شکم در گوشه‌ای به‌خواب رفته است. یک جغد مهربانِ یک‌چشم هم کنار او نشسته است. نوآ همه را می‌شناسد. مال او هستند. اژدها را بابابزرگ درست وقتی که به دنیا آمد به او داده ‌بود، چون‌که مامان‌بزرگ گفته‌بود اژدها برای نوزاد اسباب‌بازی توبغلی مناسبی نیست و بابابزرگ هم گفته‌بود که او هم یک نوۀ مناسب نمی‌خواهد.

نظرات کاربران

عااااااااااااالی بود
در 3 روز پیش توسط rima pak
کارای فردریک بکمن رو دوست دارم ، از همه بیشتر این کتاب و کتاب مردی به نام اوه .... پیشنهاد میکنم بخونین ، پشیمون نمیشین ، من که به شخصه نزدیک بود هنگام خوندن گریم بگیره ..???
در 1 هفته پیش توسط ♪هــانــا♪ ❤JooooN❤
خوب بود، ولى به قشنگى مردى به نام اوه نمیرسه اون عالى بود
در 1 هفته پیش توسط nes...ghi
خیلی خسته کننده بود.
در 3 هفته پیش توسط gha...ima
من کتاب قبلی نویسنده رو خوندم عالی بود.باید دید این چطوره
در 4 هفته پیش توسط m_r...004