فیدیبو نماینده قانونی نشر نون و بیش از ۴۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

و هرروز صبح راه خانه دورتر و ‌دورتر می‌شود

نسخه الکترونیک کتاب و هرروز صبح راه خانه دورتر و ‌دورتر می‌شود به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها کافیست اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

چشمان پیرمرد به‌طور عجیبی خالی است. ناامیدانه به شقیقه‌هایش می‌زند. پسرک دهان باز می‌کند که چیزی بگوید ولی وقتی این صحنه را می‌بیند جلوی خودش را می‌گیرد. در عوض آرام می‌نشیند و همان کاری را می‌کند که پدربزرگ یادش داده‌بود اگر گم شد انجام دهد: «محیط اطرافت را زیر نظر بگیر، دنبال ردپاها و سرنخ‌ها بگرد.»
نیمکت در احاطۀ درختان است چون بابابزرگ عاشق درخت‌هاست، چون درخت‌ها اهمیتی به افکار آدم‌ها نمی‌دهند. شبحی از پرنده‌ها از آنها بالا می‌آیند و در آسمان پخش می‌شوند و با اطمینان بر باد تکیه می‌زنند. یک اژدها میدان را می‌پیماید، خواب‌آلود و سبز، و یک پنگوئن با رد دستی شکلاتی روی شکم در گوشه‌ای به‌خواب رفته است. یک جغد مهربانِ یک‌چشم هم کنار او نشسته است. نوآ همه را می‌شناسد. مال او هستند. اژدها را بابابزرگ درست وقتی که به دنیا آمد به او داده ‌بود، چون‌که مامان‌بزرگ گفته‌بود اژدها برای نوزاد اسباب‌بازی توبغلی مناسبی نیست و بابابزرگ هم گفته‌بود که او هم یک نوۀ مناسب نمی‌خواهد.

دانلود کتاب و هرروز صبح راه خانه دورتر و ‌دورتر می‌شود در فیدیبو

۱۴۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۱۴۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

یکم گنگ و نامفهوم بود.نمیدونم خود داستان اینجوریه یا ترجمه نسبتا ضعیف و نچندان دلچسب اون باعث شده که همچین حسی به خواننده القا بشه
در 2 روز پیش توسط Mohammad RSD
سلام ببخشید خواستم بدونم این کتاب بهتره یا مردى ب نام اوه
در 1 هفته پیش توسط elmira k
بازم یه شاهکار از بکمن...بازم یه کتاب عالللی از نشر نون... و بازم تشکر از فیدیبو♡
در 2 هفته پیش توسط رزالیا امیدی
عالی بود و چون تقریبا کوتاه هست بیش از یک ساعت وقت نمی گیری برای همین اگه هم خوشتون نیاد ازیت نمیشین چون زود تموم میشه. ارزش خواندن را دارد پس حتما امتحان کنید
در 2 هفته پیش توسط ate...nad
از خوندن این کتاب بی نهایت لذت بردم، پر از احساسات زیبا و دل انگیز، در بعضی از صفحات بغضی عجیب من را در برگرفت. پیشنهاد میکنم حتما بخونید. من فردریک بکم خیلی دوست داشتم ولی الان بعد خوندن این کتاب عاشقش شدم.
در 2 هفته پیش توسط Z S M