کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی نشر نون و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

و هرروز صبح راه خانه دورتر و ‌دورتر می‌شود

نسخه الکترونیک کتاب و هرروز صبح راه خانه دورتر و ‌دورتر می‌شود به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

چشمان پیرمرد به‌طور عجیبی خالی است. ناامیدانه به شقیقه‌هایش می‌زند. پسرک دهان باز می‌کند که چیزی بگوید ولی وقتی این صحنه را می‌بیند جلوی خودش را می‌گیرد. در عوض آرام می‌نشیند و همان کاری را می‌کند که پدربزرگ یادش داده‌بود اگر گم شد انجام دهد: «محیط اطرافت را زیر نظر بگیر، دنبال ردپاها و سرنخ‌ها بگرد.»
نیمکت در احاطۀ درختان است چون بابابزرگ عاشق درخت‌هاست، چون درخت‌ها اهمیتی به افکار آدم‌ها نمی‌دهند. شبحی از پرنده‌ها از آنها بالا می‌آیند و در آسمان پخش می‌شوند و با اطمینان بر باد تکیه می‌زنند. یک اژدها میدان را می‌پیماید، خواب‌آلود و سبز، و یک پنگوئن با رد دستی شکلاتی روی شکم در گوشه‌ای به‌خواب رفته است. یک جغد مهربانِ یک‌چشم هم کنار او نشسته است. نوآ همه را می‌شناسد. مال او هستند. اژدها را بابابزرگ درست وقتی که به دنیا آمد به او داده ‌بود، چون‌که مامان‌بزرگ گفته‌بود اژدها برای نوزاد اسباب‌بازی توبغلی مناسبی نیست و بابابزرگ هم گفته‌بود که او هم یک نوۀ مناسب نمی‌خواهد.

دانلود کتاب و هرروز صبح راه خانه دورتر و ‌دورتر می‌شود در فیدیبو

۲۶،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۶،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

کتاب احساسی و زیبایی بود و مفاهیم زیبایی رو منتقل میکرد. چند صفحه اول گنگ و نامفهوم بود مخصوصا از نطر شخصیت‌ها و دیالوگ‌ها و فضاسازی‌ها...اما اگه تا آخر ادامه بدید محبورتون میکنه که دوباره بخونید، چون تازه آخرای کتابه که متوجه میشید موضوع از چه قراره!
در 4 روز پیش توسط محمد شریعتی
شیفته ی قلم فردریک بکمن هستم واقعا نگاهش زیباست وچه غمی تو دلم نشست...واقعیتهای غمناک وزیبای زندگی...
در 2 هفته پیش توسط leila ch
کتاب جالبیه اوایل گنگ به نظر میرسه اما کم کم جالب میشه
در 3 هفته پیش توسط امیرحسین
بعد از مردی به نام اوه ، دومین کتابی ست که از این نویسنده میخونم.این نویسنده ناب ترین احساساتی که ادم در طول زندگی باهاشون درگیره و فقط میخواد ازشون فرار کنه رو به رشته تحریر در میاره.قسمتهایی از این کتاب از انسجام خارج میشه که اول کتاب هم نویسنده دلیلش رو گفته.ولی ارزش یکبار خوندن رو حتما داره
در 3 هفته پیش توسط fatima
قلم فردر یک بکمن ونگاهش به دنیارا دوست دارم . جالب بود .
در 1 ماه پیش توسط WhenThereIsaWish ThereIsaWay