در صورتی که از فیدیبو کد هدیه دریافت کرده‌اید، اینجا را کلیک کنید.

۱۱,۰۰۰ تومان
6.50 $

درباره کتاب

موضوع خیانت در هر ازدواجی از مهم‌ترین موارد است، چرا یکی از اساسی‌ترین عناصر ازدواج یعنی اعتماد را به چالش می‌کشد و از آن‌جا که بار عاطفی موضوع بسیار سنگین است، بحث در خصوص چگونگی از آن چندان مطرح نشده‌ است. همین‌جا بود که فکرکردم زمان آن رسیده‌است پاسخی جامع و تحقیق‌شده به آن داده شود.
این کتاب شما را به ذهن پیچیده یک مرد متاهل وارد ساخته و به ارائه‌ پاسخ‌هایی واقعی در خصوص دلایل خیانت می‌پردازد. آیا موضوع تنها رابطه‌ جنسی است؟ کدام علائم نشان می‌دهند که مردی در حال خیانت کردن بوده یا به این سمت پیش می‌رود؟ آیا آنها در مورد رابطه خود به شما چیزی خواهند گرفت؟ آیا از اعمال خود احساس گناه می‌کنند؟ آنها از نبود چه چیزی در ازدواج خود ناراضی هستند و زن و شوهر چه می‌توانستند بکنند تا از این نارضایتی جلوگیری شود؟ معشوقه به آنها چه می‌دهد که همسرانشان نمی‌دهند؟

نظرات کاربران

این کتاب همون کتاب"علل خیانت مردان ونقش زنان درپایبندی مردان"هست منتها اون کتاب با ترجمه ی فرد دیگست. به نظرم ترجمه ی فائزه عسکری خیلی روان وقابل فهمه البته که فیدیبواین کتابو با هردوتا ترجمه رو داره درکل کتابیه که نکته های مفید فرااوونی داره که عالیه وشاید خیلیامون ندونیم اما ترجمه ی ساره حاجی پور خیلی ضعیفه به نظرم
در 2 ساعت پیش توسط دختر آفتاب
این کتاب همان کتاب علل خیانت مردان است و فقط و فقط با ترجمه فرد دیگری منتشر شده. اگر می دانستم متقبل هزینه بیش از دو برابر آن نمی شدم. (هرچند اصل کتاب عالی است)
در 5 ماه پیش توسط abd...sty
بى نظیره این کتاب
در 8 ماه پیش توسط Bookworm