در صورتی که از فیدیبو کد هدیه دریافت کرده‌اید، اینجا را کلیک کنید.

۱۷,۰۰۰ تومان
9.50 $

درباره کتاب

وقتي پای قدرت به میان می آید، گاهی قانون، قانون جنگل می شود، اگر گرگ نباشی، گرگ ها تو را خواهند خورد، این یک اصل نیست، قانونی نانوشته است که گاه خواسته یا ناخواسته جوهره اصلی ارتباطات، به خصوص در وادی سیاست و حکومت داری می شود. البته این بدان معنا نیست که جامعه به جنگل تبدیل می شود و همه گرگی شویم در پوستین میش، اما گاهی باید جهت محافظت از خود و اینکه طعمه فریب دیگران نشویم با این اصول و قوانین آشنا باشیم، چرا که هرچقدر سعی کنیم خوب باشیم همیشه در مسیر با تله هایی مواجه می شویم که برایمان کار گذاشته شده است و ناغافل در آنها گیر خواهیم افتاد. حتی در روابط اجتماعی و گاهی حتی روابط عاطفی پای این قوانین به میان می آید و حرص تسلط بر جامعه، خانواده، عواطف و احساسات دیگران باعث نوعی ناهنجاری و عدم تعادل در روابط ما را به وجود می آورد. رابرت گرین در این کتاب سعی کرده است پرده از بزرگترین فریب های تاریخ بردارد و اصولی را ارائه دهد که گاه سرنوشت یک امپراتوری را دستخوش تغییرات بزرگی کرده است؛ در جای جای کتاب می بینیم که گاهی بزرگترین اتفاقات تاریخ را بزرگترین فریب ها رقم زده اند، و اینجاست که هر خواننده ای انگشت به دهن می ماند و متحیر می شوی که اگر چنان و چنین نشده بود... کتاب ۴۸ قانون قدرت روایتی تاریخی از داستان هایی شگفت انگیز، حول محور قدرت است که بیش از پیش به خواننده خاطرنشان می کند که قوانین ماکیاولی و به نوعی ماکیاولیسم تاریخی بیشتر از هر چیزی بر تاریخ انسانی تاثیر گذاشته است.

نظرات کاربران

ترجمه این کتاب افتضاحه. بسیاری از مفاهیم با متن اصلی اختلاف داره...
در 2 ماه پیش توسط ami...min
من این کتاب رو هم نسخه چاپیش رو خوندم و دارم میخونم و هم این نسخه الکترونیکی که فیدیبو گذاشته. عالیه فیدیبو ممنون. تخفیف یادتون نره.
در 2 ماه پیش توسط m.m...012
افتضاح بود هیچ چیز کاربردی و عملی نداره، همه مثالاشم مال قرن ها پیشه...حیف پولی که دادم!
در 2 ماه پیش توسط sa....r20
ابن چه طرز نمونه گذاشتنه فیدیبیو یا نمونه ها رو کلا برداربن یا درست بزارین منی که میخام از محتویات کتاب سر در بیارم سپاس و تشکر نویسنده که برای نمونه گذاشتین نه فقط برای این کتاب اکثر کتاباوضعش همبن طوریه به چه درد من می خوره?لطفا پاسخگو باشین
در 3 ماه پیش توسط rah...983
فوق العاده
در 5 ماه پیش توسط afs...152