کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی هورمزد و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

۴۸ قانون قدرت

نسخه الکترونیک کتاب ۴۸ قانون قدرت به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

وقتي پای قدرت به میان می آید، گاهی قانون، قانون جنگل می شود، اگر گرگ نباشی، گرگ ها تو را خواهند خورد، این یک اصل نیست، قانونی نانوشته است که گاه خواسته یا ناخواسته جوهره اصلی ارتباطات، به خصوص در وادی سیاست و حکومت داری می شود. البته این بدان معنا نیست که جامعه به جنگل تبدیل می شود و همه گرگی شویم در پوستین میش، اما گاهی باید جهت محافظت از خود و اینکه طعمه فریب دیگران نشویم با این اصول و قوانین آشنا باشیم، چرا که هرچقدر سعی کنیم خوب باشیم همیشه در مسیر با تله هایی مواجه می شویم که برایمان کار گذاشته شده است و ناغافل در آنها گیر خواهیم افتاد. حتی در روابط اجتماعی و گاهی حتی روابط عاطفی پای این قوانین به میان می آید و حرص تسلط بر جامعه، خانواده، عواطف و احساسات دیگران باعث نوعی ناهنجاری و عدم تعادل در روابط ما را به وجود می آورد. رابرت گرین در این کتاب سعی کرده است پرده از بزرگترین فریب های تاریخ بردارد و اصولی را ارائه دهد که گاه سرنوشت یک امپراتوری را دستخوش تغییرات بزرگی کرده است؛ در جای جای کتاب می بینیم که گاهی بزرگترین اتفاقات تاریخ را بزرگترین فریب ها رقم زده اند، و اینجاست که هر خواننده ای انگشت به دهن می ماند و متحیر می شوی که اگر چنان و چنین نشده بود... کتاب ۴۸ قانون قدرت روایتی تاریخی از داستان هایی شگفت انگیز، حول محور قدرت است که بیش از پیش به خواننده خاطرنشان می کند که قوانین ماکیاولی و به نوعی ماکیاولیسم تاریخی بیشتر از هر چیزی بر تاریخ انسانی تاثیر گذاشته است.

دانلود کتاب ۴۸ قانون قدرت در فیدیبو

۲۵،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۵،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

کتاب های نشر هورمزد ترجمه هاش واقعا افتضاح. من قبلا کتاب قدرت عادت رو از نشر هورمزد گرفتم نسبت به ترجمه نشر نوین واقعا خیلی بد بود. از مسولین فیدیبو درخواست می کنم لااقل ترجمه کتاب رو قبل از قرار دادن در سایت یه بررسی حداقلی بکنن.
در 1 هفته پیش توسط omi...ia1
ترجمه بسیار بد. مترجم حتی خودش هم مفهوم و مقصود نویسنده را در بخش‌هایی از کتاب متوجه نشده.
در 2 ماه پیش توسط محمد شهریاری
عالیه
در 2 ماه پیش توسط 76S...adB
این کتاب مثکه مترجم دیگه ای نداره.مجبورم همینو بخونم. اگه مترجم دیگه ای دازه معزفی کنین.ممنون
در 2 ماه پیش توسط سید محمد شادی افروز
کتاب بسیار خواندنی و آموزنده‌ای هستش؛ کاش زودتر باهاش آشنا می‌شدم؛ مثلاً در سنین بیست‌سالگی! پیشنهاد می‌کنم با کد تخفیفِ bahar۹۷ بخریدش (حدود ۱۰ هزار تومن می‌شه)، و تغییرات انقلابی‌ای در زندگی‌تون باهاش ایجاد کنین. ترجمه‌ش هم به نظرم بد نیست؛ فقط پیشنهاد می‌کنم در ویراستِ بعدی کتاب، اندکی در انتخاب کلمات و پسوند و پیشوندها دقت بیش‌تری لحاظ بشه، و استفاده از علائم نگارشی هم بیش‌تر و بهتر. ممنون از خدماتِ فرهنگیِ فیدیبو
در 2 ماه پیش توسط kes...arz