در صورتی که از فیدیبو کد هدیه دریافت کرده‌اید، اینجا را کلیک کنید.

۱۷,۰۰۰ تومان
9.50 $

درباره کتاب

وقتي پای قدرت به میان می آید، گاهی قانون، قانون جنگل می شود، اگر گرگ نباشی، گرگ ها تو را خواهند خورد، این یک اصل نیست، قانونی نانوشته است که گاه خواسته یا ناخواسته جوهره اصلی ارتباطات، به خصوص در وادی سیاست و حکومت داری می شود. البته این بدان معنا نیست که جامعه به جنگل تبدیل می شود و همه گرگی شویم در پوستین میش، اما گاهی باید جهت محافظت از خود و اینکه طعمه فریب دیگران نشویم با این اصول و قوانین آشنا باشیم، چرا که هرچقدر سعی کنیم خوب باشیم همیشه در مسیر با تله هایی مواجه می شویم که برایمان کار گذاشته شده است و ناغافل در آنها گیر خواهیم افتاد. حتی در روابط اجتماعی و گاهی حتی روابط عاطفی پای این قوانین به میان می آید و حرص تسلط بر جامعه، خانواده، عواطف و احساسات دیگران باعث نوعی ناهنجاری و عدم تعادل در روابط ما را به وجود می آورد. رابرت گرین در این کتاب سعی کرده است پرده از بزرگترین فریب های تاریخ بردارد و اصولی را ارائه دهد که گاه سرنوشت یک امپراتوری را دستخوش تغییرات بزرگی کرده است؛ در جای جای کتاب می بینیم که گاهی بزرگترین اتفاقات تاریخ را بزرگترین فریب ها رقم زده اند، و اینجاست که هر خواننده ای انگشت به دهن می ماند و متحیر می شوی که اگر چنان و چنین نشده بود... کتاب ۴۸ قانون قدرت روایتی تاریخی از داستان هایی شگفت انگیز، حول محور قدرت است که بیش از پیش به خواننده خاطرنشان می کند که قوانین ماکیاولی و به نوعی ماکیاولیسم تاریخی بیشتر از هر چیزی بر تاریخ انسانی تاثیر گذاشته است.

نظرات کاربران

اگرازاین کتاب اگاهی داشتم توسط دوستانم بهم خیانت نمیشدوهمه اموالم ازدستم نمیرفت این دوستان ازاین کتاب بسیار استفاده کردنددقیقاموبه مو.اصلابامن دوست شدند که جاسوسی من بکنند واطلاعات بدست بیارندوازنقاط ضعف روان من وارد شدند. وقتی این کتاب رو مطالعه کردم تازه متوجه شدم که چکاربامن کردند این کتاب مثل اموزش دفاع شخصی بهنگام حمله است استفاده ازان اخلاقی نیست ولی اگر انرا بلد باشیم مدافع خوبی میشویم و ضدحمله کننده خدبی هم میشویم. این تجربه تلخی بود برای من
در 1 هفته پیش توسط حسین دیدارپور
کتاب خوب ترجمه بد
در 1 هفته پیش توسط ays...ce1
واقعا سخته ترجمه به این مزخرفی. مدتها بود میخواستم این کتاب را و الان هم دارم با بدبختی میخونمش. ولی فاجعه است. مشکل از من نیست چون هفته ای ۲ تا سه تا کتای حسابی میخونم. واقعا بده
در 3 هفته پیش توسط حامد موحدیان
قوانینى که در کتاب مطرح میشه دونستنشون لازمه چرا که باعث شناخت بهتر آدم هاى اطرافتون! میشه،اما استفاده ازین قوانین چیزى نیس که بشه به کسى توصیه کرد،به نظرم اگر سیاستمدار یا کلاهبردار! نیستید سعى کنید استفاده نکنید(حتى خود نویسنده هم هشدار میده اول کتاب)،یه نکته دیگه اینکه این ترجمه کامل ترین ترجمه ایه که من دیدم،مترجم دیگه اى به نام "آل یاسین" هم کتاباى رابرت گرین رو ترجمه کرده ولى اونارو اصلا توصیه نمیکنم چون پر از سانسوره(مثلا همین کتاب رو حدود ٨ قانون رو کامل حذف کرده)...این بهترین ترجمس خیالتون راحت!
در 3 هفته پیش توسط soheil eshragh
به نظرم کتاب فوق العاده ایه ، دارم میخونم و لذت میبرم . کتاب ۲۴ قانون قدرت که فیدیب رایگان گذاشته همون ۲۴ قانون اول این کتابه .
در 1 ماه پیش توسط هاتف زارع